Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolató lámpának ez jó egy...

Tolató lámpának ez jó egy 94-es Swiftbe?

Figyelt kérdés
Van egy 1994-es 1.3 Suzukim,és ahogy bontottam le a hátsó lökhárítók, eltörtem a tolató lámpát,és arra gondoltam ha már úgy is,akkor miért ne,ezt tenném bele,mivel a gyári elég gyenge,és sötétben rossz beállni,a kérdésem az,hogy a rendőrök ebbe bele tudnak kötni? Mivel magas fényű ledes munkalámpa,vagy valami miatt?

2021. márc. 18. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Senki nem nézi, ha nem túl durván feltűnő..

Ma már kis led is nagyon tud világítani. De először próbáld összeragasztani, ha nem megy akkor bontó, ha az sem, akkor ami kéznél van.


Az utcán senki nem foglalkozik vele, a vizsgán meg kiderül..

2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt akartam belinkelni,de nem bírtam az előbb a kérdésbe,bocs,ez az!Ezért szólnak?


[link]

2021. márc. 18. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem első Swiftecskémen Kispolszki tolatólámpa volt, egész parkolóhelyet bevilágította senki nem szólt érte.
2021. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó az csak a bekötés a fontos, tolatásra kapcsoljon.
2021. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Múszakin belekötnek, azon kívül elmegy. Mondjuk ha mögötted van valaki, legalább nem csak attól pánikolhat, hogy rátolatsz, hanem attól is, hogy közben kiég a retinája. :)

Szóval úgy tedd fel, hogy kissé lefelé nézzen.

2021. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!