Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen áron mozog egy teljes...

Milyen áron mozog egy teljes autó karosszéria fóliázás?

Figyelt kérdés
Nyílván üzlet és autó függő, de manapság egy átlagos 3as bmw-t normál minőségben kb mennyiből lehetne lefóliázni?

2021. márc. 19. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Le írtad a befolyásoló tényezőket.

Mi a kérdés?

2021. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ja, nem.

Az egyéni igények ki maradtak.

2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
300k
2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 300-ért meg kérdezik, hogy milyen színre gondoltál.
2021. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fóliázások árait személyes felmérés és beszélgetés alapján adjuk meg, ahol tisztázzuk hogy a Megrendelőnek milyen elvárásai vannak a kiválasztott fóliával szemben. Megmutatjuk az összes fólia gyártmány adta lehetőségeket, majd egyeztetjük, hogy melyik, mennyibe kerül. Az alap színek 3-400e, metál 350-450e, gyöngyház/kaméleon 450-550e Ft.-ba kerülnek nettó árakon 1-5 év garanciákkal. A közelmúltban a fóliázó piacon megjelent új fóliagyártmány ugyan a legdrágább kategóriába tartozik, cserébe olyan színeket kínálnak, amelyek nincsenek más gyártóknál. Mindegy melyik fóliát vagy kivitelezőt választod, érdemes a témát jól körül járnod, mert ha valami olcsóbb, akkor annak minden esetben meg vannak az okai. A rossz minőség okozta bosszúság tovább tart, mint az olcsó ár okozta öröm. Nem mindig az olcsó az olcsó, mert az olcsó, de rossz minőségű anyagok választása esetén előfordulhat, hogy rövid időn belül elindulnak a fólia minőségbeli problémák, amelyeket meg is előzhetsz, ha szentelsz rá egy kis időt, hogy megkeresd azt a kivitelezőt és fóliát, amely a tökéletes választás lesz számodra.


További szép napot


Thomy

2021. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ghostvw válasza:

Nekem is tervbe van a fóliázás.

Mert már csak az maradt az igényeimnek. Egy ideje nézegetem a jogszabályokat, mivel nekem a szín az nem változna, csak matt lenne. És arról nem találtam egy adott ár katalógust. Ismerősöm is ezzel foglalkozik 15 éve, kb azokat az árakat mondta amit előző válaszoló irt, de azt mondta hogy a mattot nehéz beszerezni mert csak 3M-el dolgozik, főleg amit akarok színt.

Maximum egy árnya lattal lenne sötétebb. Mert csúnya szerintem mikor kinyissa egy fekete autó az ajtót és eredetileg fehér volt. Na mindegy és az van, hogy így is kell új forgalmi+törzskönyv.

Mert csak egy adott szín van beírva a forgalmiba, vagy

az is bent van hogy “metál”?

De ez már nem ide tartozik. Még idén jó lenne csak ne legyen annyira drága, de nem lepődnék meg

2021. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!