Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lehet újra jogsizni?

Mikor lehet újra jogsizni?

Figyelt kérdés

Tavasszal tervezek elmenni A1-és (első) jogosítványt csinálni, viszont most elvileg "csak" 2 hétre bezárt a helyi autós suli...

Szerintetek mikor tudok bemenni, jelentezni bizonyítvánnyal, illetve orvosi igazolással?



2021. márc. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Amikor "kedves királyunk" elkezdi kinyitni az autósiskolákat (is)
2021. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Április 8-tól van rá egy nagyon kevés esély!
2021. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oof, olyan későn?:/
2021. márc. 21. 10:02
 4/6 anonim válasza:
Kezd el az online KRESZ-t ha nem kezdted még el! Én is most csinálom (a KRESZ-nek már a vége felé járok) az A1-hez és engem is eléggé zavar hogy pont most jött ez a hosszú korlátozás, már kicsit bánom hogy nem csináltam meg pár hónapja a KRESZ-t meg az EÜ-t meg ugye az orvosi alkalmasságit mert most ugye áll az egész.
2021. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor ha online csinálom, akkor nem kell a bizonyítvány+orvosi?
2021. márc. 24. 22:11
 6/6 anonim válasza:
52%
A KRESZ-hez nem kell semmi csak be kell jelentkezned az autós iskolához és majd telefonon elmondanak mindent de amúgy nekem csak alá kellett írnom egy papírt amit emailba küldtek (meg ugye ki kellett nyomtatni) meg elutalni az adott összeget amennyibe kerül a tanfolyam.
2021. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!