Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift gyújtás átalakítás?

Suzuki Swift gyújtás átalakítás?

Figyelt kérdés
Adott egy 1.3 8v Suzuki Swift,az 1.3 16 szelepes hengerenkénti befecskendezős injektorát akarom rátenni,amihez ugye cserélni kell a motorvezérlőt,annak pedig 2db trafós gyújtása van,ennek pedig elosztós,és a trafókat nem tehetem a kipufogó leömlő fölé,mert hülyén is nézne ki,és nem is működne sokáig,és most azon agyalok,hogyan lehetne megoldani a gyújtást,hogy jó legyen(hengerfejet nem akarom lecserélni,a 16v-nek alapból másabb a hangja,ami nem igazán tetszik) ? Amúgy is szét kell szedni az autót,így pedig elkezdeném beépíteni a másik vezérlőt és kábelkorbácsokat.?

2021. márc. 23. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Szia
2021. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Kérdéssel válaszolnék a kérdésre...


Ennek mi értelme van?

2021. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gyári gyújtáshoz vétek hozzányúlni...


Időtöltésnek viszont nem rossz.


Régebben még azt csináltam, hogy megszereztem az átalakítandó gép elektromos rajzát, és annak alapján álltam neki. Úgy sokkal biztosabb az eredmény.

2021. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!