Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahol nincs kint a natura 2000...

Ahol nincs kint a natura 2000 tábla ott szabad motorozni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki kérdezné,jogosítványom van és rendszámos a motor.

2021. márc. 24. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezeken a helyeken száz hogy nem lehet, de még biciklizni (márpedig én a lenti hrsz-ú helyek kivételével fogok, erdei utakon!) sem.


[link]


[link]

[link]

2021. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul sehol sem 😆
2021. márc. 24. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Bár azt én sem értem, hogy egy olyan erdei úton ahol a vadászok a terepjárókkal, fakitermelők Ural-al meg Kraz-al - sárban is - járkálhatnak, ott egy hébe-hóba betévedő kerékpáros mi a franc nagy kárt tudok okozni, főleg hogy "kenyérgőzzel" megy...?


Motor azért más, mert szétvágja a talajt a kerekével, hangos, és károsanyag kibocsátása van.

2021. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De tényleg annyira hülyék az emberek hogy ez már fájdalmas. Natura 2000 területre nem mehet be motoros mert hogy "rongálják a természetet". Nos, traktorok, kombájnok,terepjárókkal,bemehetnek. Nos egy kib*szott traktor nem hangos? Jobban tönkre teszi a talajt, és még sokkal de sokkal nagyobb a károsanyag kibocsátása mint egy motornak. Illetve ne is beszéljünk arról, hogy közben vágják ki ezekről a területekről a fákat hektár számra🙂

Tisztelet a kivételnek, de tényleg vannak olyan barom motorosok akik rongálják a természetet.

2021. márc. 24. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is rád értettem konkrétan. De amúgy igen, ez van, ez Magyarország és az ő csodás jogalkotása. Szülőfalum térségében lévő hegy erdeinek - hiába természetvédelmi és védett terület - kb. a felét már kivágták, szőlőnek. A másik fele nagyrészt tölgyes és telepített fenyves erdő...
2021. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Le fogtok szavazni, de én nem hinném hogy az erdő élővilágának motorzúgásra lenne szüksége.
2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De a traktor nem mókázni megy oda, nem tud repülni és valahogy el kell jutni a munkaterületig.
2021. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván, meg a mentőhelikopter sem poénból repked arra ha kell, de az más kategória.
2021. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!