Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy elég drága...

Szeretnék egy elég drága autót(több lent) ?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy elég drága autót. (Dodge challanger SRT hellcat) az érdekelne, hogy hogy szerezhetnék rá pénzt LEGÁLISAN. Vagy esetleg ha vannak az autóval kapcsolatos tapasztalatok azok is jól jönnek. Az autó 13 milla. A válaszokat köszönöm.

2021. márc. 25. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk tedd le a ccie security vizsgát, szerezz 10 év tapasztalatot hálózatbiztonsági területen, majd helyezkedj el mint senior security architecht.
2021. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
De cuki. 🥰😆
2021. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Cuki bizony. Ez van, amikor apu és anyu testvérek.
2021. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld ki a munkát! Az emberek többsége így szokott pénzt szerezni.
2021. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen a segítséget, már látom milyen értelmes emberek vannak ezen a platformon.

2021. márc. 25. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ első vagyok teljesen normálisan válaszoltam, nem tudom mi ezzel bajod...
2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elemezd ki a kérdésed légyszíves.

Lecsupaszítva: "Hogy szerezzek k*rvasok pénzt?"

Még egész kulturált válaszokat kaptál.

2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Veled az élen...a kérdésedet olvastad?!
2021. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozással pl. elég jól lehet keresni nemzetközi projektekben... ha tehetséges vagy és olyan helyre dolgozol, ahol van elég tőke, akkor simán lehet nettó millió felett is keresni, folyamatosan keresünk húst mindenféle pozícióra (normális fejlesztéssel, nem wordpress és jquery kókányolással, illetve természetesen anyanyelvi szintű angollal, mint belépő feltétellel).

Viszont ha nem csinálod ezt már tizenéves korod óta, akkor tapasztalatból mondom, hogy nem sok esély van arra, hogy igazi befutó legyél vele. Ekkor lehet mondjuk építeni saját vállalkozást abban, amihez értesz (ha van ilyen).

Mindegyik high-effort mutatvány, de minél előbb belekezdesz, annál előbb megvagy.

Amúgy ez szerintem rossz kategóriában van, ez inkább pénzügy, mert a problémád nem autót választani 13 millió forintból, hanem előteremteni a 13 millió forintot. Ezt illetően megsúgom, ha most teszed fel a kérdést, akkor legkorábban úgy 5-10 év múlva számítsd gyümölcsöző eredményre. Ha ez nem tántorít vissza, akkor menni fog.

Sok sikert.

2021. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálsz egy CE kategóriát, kimész kamionozni 3 évig, aztán megvan a pénz, és még marad is, ha vigyázol rá. Vagy mész informatikusnak, aztán otthon programozol egész nap a fotelből, így is megvan 3 év alatt a pénz, és még meg is élsz mellette. Kimész külföldre építőtelepre, vagy pincérnek (most ne), vagy futárnak, 2-3 év alatt megvan a pénz. Soroljam?
2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!