Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 2.8 HDi Boxer Követk...

Beton22 kérdése:

Peugeot 2.8 HDi Boxer Következő a diagnózis : Alacsony gáznál leáll, nincs alapjárat, nem indul csak hideg indítóval hidegen melegen, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok . 2.8 HDi Boxer

Következő a diagnózis :

Alacsony gáznál leáll, nincs alapjárat, nem indul csak hideg indítóval hidegen melegen!!!

Ami ki lett cserélve:

Magas nyomású szivattyú+ szelep, fő tengely jeladó , vezérmű jeladó , porlasztók, üzemanyag szivattyú, légtömegmérő, fejegység , imo!!!!

A jelenség ugyan az !!!! Aki tud segítsen mert már elegem van belőle.



#HDi nem indul #Peugeot Boxer nincs alapjárat #Ki lett cserélve minden #Csak hideg indítóval #Hidegen melegen
2021. márc. 27. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek mi alapján lettek kicserélve?én ráznam az öklöm a szervízben, ha még ennyi költés után se lenne jó..
2021. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A felmerülő probléma volt az alapja. De nem szűnt meg.
2021. márc. 27. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Hibakód van? Lassan a fél autót kicseréled ilyen próbálkozásszerűen..
2021. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gond az hogy nincs csatlakozó átalakító. Így nem tudom fel csatlakoztatási. Egyszerűen bele betegszem.
2021. márc. 27. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig így tök felesleges cserélgetni hol ezt hol azt.

Megkellene csinálni hogy ki lehessen olvasni és akkor biztos mutat valamit.

2021. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez így eszetlen "javítás".. nagyon nem úgy kell autót szerelni, hogy random dolgokag cserélhetsz egymás után, aztán egyszer majd jó lesz.. Amit felsoroltál több százezres költség..
2021. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok költség hisz rá lett költve. De az imént rendeltem átalakítót. Kedden minden kiderül
2021. márc. 27. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz, de tanulsz belőle, hogy először diagnosztizálni, mérni, és utána csere...
2021. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk valóban először kiolvasással van kezdve. Ezzel az erővel a motort is lehetett volna cserélni kompletten.....
2021. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gazpedal potmeteret nezted ?
2021. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!