Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Tesla modellek(X,Y,S,3)...

A Tesla modellek(X,Y,S,3) miben különböznek, milyen sajátosságaik vannak? Hogyan lehet őket sorrendbe rakni(akár ár, vagy teljesítmény, hatótáv szempontjából)

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 11:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nézzél utána Teslna honlapján. Mindegyik más kategória.
2021. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

S nagy sedan, 3 kicsi sedan.

X nagy SUV, Y kisebb SUV.

Rendkívül egyszerű. A hatótáv a kiviteltő függ, sokféle akkuval és teljesítménnyel elérhetőek mar ezek is.

Amúgy az Y és a 3 ultragáz gagyi műanyag az egész, az S és az Y ahhoz képest egész igényesek, jó megoldások vannak bennük, persze nem szabad Audi meg VW kidolgozási minőséghez hasonlítani.

2021. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi az a suv és sedan :D. De utána nézek.
2021. márc. 28. 15:08
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy a motorjuk, akkumlátoruk mérete más lehet, de külsőre majdnem echte ugyan úgy néznek ki, csak a méretük más. Szóval nem tudom értelmezni, hogy lehet ennyire más kategiória minden autójuk.
2021. márc. 28. 15:13
 5/23 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nézd meg az első és hátsó lámpákat, illetve az első lököst.


A X egy emelt S, ez a gazdag kategória, az Y pedig emelt 3, ez az olcsóbb kategória.


#2

Nem tudom hogy mihez szokott a királyi kezed és feneked, de én nem vettem észre hogy annyira rossz lenne az anyagminőség, azt viszont tudom hogy milyen rossz volt kiszálni a Model 3-ból. Nem egy Bentley ez tény, de van benne annyi jó amitől fel sem tűnnek a hiányosságok.

2021. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

5ös

Nem kell ennyire flegmán reagálj, mindenkinek ez a véleménye, nemcsak nekem. Amúgy Audim van, és nagyon puritán volt a Model S hozzá képest, amit vezettem, persze nagyon jópofa a fedélzeti rendszere, és hogy mennyi mindent lehet állítani rajta. Én is imádom a Model S-t, be is vállalnék egyet, csak menni ne kelljen vele sehova.

2021. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#6

Ha mindenkinek ez a vélemémye akkor én senki vagyok?


Viccet félretéve... én most nem értelek. Az S minősége nem említhető 1 lapon az Audival, de mégis bevállalnál egyet csak ne kelljen menni vele. Tehát egy gagyibb minőségű kertidísz kellene? Nekem is volt Audim, egy kotlák betegágy az egész. Az anyagok minősége, a prémiumság érzete mellette szól, csak ne kelljen menni vele. Nem is mentem mert ilyen hulladék ritkán jön le a gyártósorról.

Ezzel szemben a Tesla anyagminősége nem olyan jó, az összeszerelés minősége nem Audi szint, de hogy ne kelljen vezetni? Inkább sose érkezz meg, csak menj-tölts-menj-tölts, hihetetlenül jó és kényelmes vezetni

2021. márc. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

A Teslák amerikai autók, amerikai összeszereléssel és semmivel nem rosszabbak ebből a szempontból az átlag amerikai minőségnél.

Megkockáztatom, hogy a kínai gyárból is jobbak gurulnak ki, mint az amerikaiból.

Az európai konszernek csúcsmodelljei más fílinget sugallnak kívül, belül.

Amúgy a kopogós műanyagok meg ilyesmi simán visszaköszön az európai elektromos autókban is, ahol a súly és az újrahasznosított alapanyag prioritást élvez a luxus-érzéssel szemben.


"be is vállalnék egyet, csak menni ne kelljen vele sehova."

Mert tortúrává teszi a vezetést, hogy más hangon kattan az indexkar, mint egy A8-ban?

Vagy a műszerfal dizájnja?


:D

2021. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A Tesla techőrült embereknek való, inkább egy kütyü, mint autó. Egy biztos. Szoftveresen magasan veri az összes európai gyártót. Az európai kicsikban baromi fapadosnak hat az egész elektronika vezérlése. A Teslákban meg van egy érintőképernyő középpen, ahol mindent lehet állítani. Persze más autókban is, de egyedül a Tesláknál szép az animáció.
2021. márc. 29. 08:23
 10/23 A kérdező kommentje:
Az biztos rohadt élet, hogy én Teslára hitelt fogok felvenni, és inkább parízeren meg szárazzsemlén fogok élni.
2021. márc. 29. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!