Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót lehet...

Milyen használt autót lehet venni 2 millióból, ami úgy mutatósabb meg modernebb, és jó állapotú is?

Figyelt kérdés
Apám tavaly vett 2,6 millióért egy 2016-os Mazda 6 kombit, és rohadt jól néz ki, meg jól is megy, meg van benne GPS meg mindenféle cucc, és nagyon tetszik. Bár ez az én keretemen már kívül van, de azért megkérdezem, hogy 2 millióból lehet venni hasonló jól kinéző, jól felszerelt autót? Meghallgatok mindent.
2021. márc. 31. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
GPS már 20 éve is volt, ettől azért ne dobj hátast XD Ezek parasztvakítós extrák, a járműgyártás egy nagyon öreg iparág és ezért sok modernség nem kerül már a mai autókba, ilyen tisztes távolságból követik a technológia fejlődését, de vétek ezekért a "felszereltségekért" pénzt kiadni, mikor már most ott van az okostelefonodban, ami faterod Mazdájában majd csak 2030-ban lesz. Szép meg új autó persze van 2 millió forintért is, de pont azért tudott ő is ilyen olcsón venni ilyen autót, mert a használt piac ezeket a dolgokat, amikért valamikor súlyos százezer forintokat fizettek teljesen 0-ra értékeli már.
2021. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
71%

Pont a navigáció a leghaszontalanabb dolog egy ilyen autóban.

Egy régi Hajdú mosogépre telepítenek egy navigációs szoftvert ami már akkor lassú volt amikor még csak megfogalmazódott az ötlet. Drágán tudsz friss térképet venni hozzá vagy navigálhatsz 10 évvel korábbi állapotok alapján.

A címkeresés lassú és kényelmetlen. Jó esetben csak lassú a rendszer és a kijelző nem érzékel minden nyomást, rossz esetben gombbal kell ugrálnod a betűkön.


Ha keresel egy helyet (benzinkút, meki, bármi) akkor google mapsen megkeresed utána pedig beszenveded a kocsi navigációjába. Inkább vegyél egy telefontartót...

2021. márc. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudjuk, neked mit jelent a mutatósabb meg mire használnád. Mert nekem pl. a Mazda 6 egyáltalán nem jön be külsőre

Amit néznék, az BMW 320d, 2 millióért már szép állapotú (nem hülyegyerekek által lerugott) jól felszerelt darabokat kapsz. Vagy esetleg Passat B6, Audi A4

2021. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nem nagy szám a GPS autóban (számomra az volt mert még nem volt ilyenünk), de légyszi ne ez legyen a kérdés lényege.


#3 Köszönöm, a BMW meg az Audi tetszik.


"Hát nem tudjuk, neked mit jelent a mutatósabb meg mire használnád." Ez igaz, de szerintem annyira nem lényeges, írjátok le ami nektek tetszik ezért az árért, aztán valami csak megtetszik nekem is.

2021. márc. 31. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
bélyemvé audo vagy mercédesz az gizda
2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beírsz egész pontos neked kellő paramétereket a hasznaltautora (lóerő, évjárat, felszereltség, kocsi alakja), csak automárkát NEM jelölsz meg. Beírsz egy 1.600.000-2.000.000 árat mellé. Kihoz majd vagy 40-50 találatot de ott tudsz válogatni rendesen. Én legalábbis így szoktam.


Magam ellen beszélek, de 2millióért már olyan állapotú 159es alfákat talász 2010körülről, hogy megszólal. Sajnos az én keretem erre 1.5 millió, úgyhogy a kínálat közepéről tudok választani.

2021. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a BMW tetszik, akkor E46 M pakettel

Van még néhány, nem lerugott hülyegyerekautó, és azokat kapod 1.5-2m között

2021. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért a 4 éves Mazda 6 ennyiért elég hihetetlen, 3-asok is 4M felett vannak ilyen korban.

A 6-osok meg 6-7 körül.

Egyébként tényleg szép autó, főleg a kombi 6.

De nagyon nem az az árkategória.

2021. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!