Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyibe kerülne...

Szerintetek mennyibe kerülne fenntartani egy Mercedes c 200 vagy e220 esetleg e270- et ?

Figyelt kérdés
Nézegettem őket ilyen 7-800 ezer forintos áron, szerintetek fenntudnám tartani, egyetem mellett dolgozok. Szerintetek pénztemető lenne ? Egy ilyen autó az álmom :(

2021. márc. 31. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül annyi okod van tartani tőle, mint mondjuk egy hasonló korú Vw Passattól.
2021. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor mondjak le az álmomról? Tényleg nagyon ez a vágyam,úgy érzem ez adna egy akkora boldogságot :(
2021. márc. 31. 12:25
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az álmod, vedd meg!

Ha nem veszed meg, egész életedben sajnálni fogod, és vágyakozni fogsz egy ilyen autóra.

Nekem annak idején volt egy hasonló, öreg Mercim, annak éves szinten 300.000 Ft volt a szervizköltsége. Szerintem ennyivel számolni reális ezeknél az autóknál is. Ha megbirkózol ezzel az összeggel, akkor jó, ha nem, majd eladod. Legalább megvolt ez is.

2021. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

És ha szerelővel megyek a nagy bajokat kitudnám küszöbölni?

Ilyen 300 ezret évente boldogan ráköltenék,ha tudnám,hogy megéri beleölni a pénzt! :)


Csak mert mindenhol azt olvasom,hogy a mercedeseket nagyon drága fenntartani, de ha én ezt megvenném nekem évekig jó lenne , becsülném tisztelném, vigyáznék rá nagyon!!!

2021. márc. 31. 12:36
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az egyes válaszomból miért következtettél arra, hogy akkor le kellene mondani róla.
2021. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, azthittem a Passatokat drága fenntartani.


[link]


Ezt néztem ki, szerintetek rendben van ,így amit láttok belőle?

2021. márc. 31. 12:47
 7/30 anonim ***** válasza:

800ezerért Mercedes... nem egy életbiztosítás,ennyiből csak nagyon alja darabok lesznek.Mégha pont jót fognál ki valahogy akkor is alkatrész,szervíz ár biztos jóval több lesz mint az átlag.

Ha nem suliba járásra hasznalnád vagy úgy hogy muszály mennie meg lehet próbálni mert inkább most vegyél olyan autót amit szeretsz de én nem sok jóra számítanék

2021. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ennél az autónál a kulcskérdés a rozsda. Ha belefutsz egy komolyabb lakatolásba, az igencsak fájdalmas tud lenni. Fotók alapján nem vészes, de a műanyag takarólemezek alatt, illetve alul is meg kell nézni.

A futásteljesítménye szerintem nem valós, illetve - szintén csak szerintem - törve is volt.


Esetleg hasznos lehet: [link]

2021. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A 2.0 kompressor jó motor, a többi dolog ami körülötte van már kérdésesebb
2021. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Wadmalac ***** válasza:

Amennyi az ára, annyit simán számolhatsz egy éven belüli rákölteni valóra.


Nézegettem én is ilyeneket nemrég, mert mindig is tetszettek. Én mondjuk régebbi, olcsóbb jószágokra vadásztam.

Találtam is tűrhető állapotúakat jó áron.


De utána elkezdtem utánanézni a szokásos kopóalkatrészeknek, amiket jó eséllyel venni kell. Vezérműszíj, feszítő, vízpumpa, szilentblokkok, lengőkarok, gömbfejek, féktárcsa...

És az árakat látva vettem egy 20 éves Seat Cordoba kombit.

:)

2021. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!