Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs színkód, hogy tudok...

Ha nincs színkód, hogy tudok ugyan olyan színt fújni az autóra?

Figyelt kérdés
A kocsi eredeti színkódja megváltozott. (Sotetkek volt most vilagoskek). Tehat nincs szinkod. Haverom azt mondta, hogy beviszem a tanksapkat es kevernek ugyan olyat. Ez létezik?

2021. ápr. 2. 01:07
 1/8 nylonx válasza:
Létezik persze, pont tegnap mondta egy autómentő haverom hogy van itt Egerben is egy hely ahova ha beviszem a kocsit, beazonosítják a színt, kikeverik és betöltik sprébe.
2021. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de ne a tanksapkát vidd, hanem a kisajtót ami alatt a tanksapka van.
2021. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik igen, egyik bádogos ismerősöm hivta fel rá a figyelmet, hogy van ilyen lehetőség. Pont nekem is azt mondta mint az előttem lévő 2-es válaszoló, hogy a kis ajtót le kell venni és ki kavarják a szint és szerintem nem is olyan drága. Tökéletes dolog egy meghúzásnál vagy egy olyan karcnál alkalmazni ami pasztázással nem jön ki.
2021. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan számítógépes eszközök, amik felismerik a színt és kiadják mit keverjen össze hozzá
2021. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért kicsit elfog utni igy is?
2021. ápr. 2. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A színe nem, a fénye igen ha már fakó a régi szín.
2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nylonx válasza:
Én az első hozzászóló vagyok. Az én kocsim egy régi 95-ös régi szar, nem akartam vele sokat foglalkozni, csak mint a matrica idővel már nagyon lekopott foltokban a motorháztetőről a festék. Nem kevertettem, csak megvettem a boltban a hasonló akril bordó sprét. Nem úgy fújtam mint egy radiátort,csak finoman szenteltem rá elég sokszor mert nehezen takar. Kocsi oldalán is itt ott foltokban a sérüléseknél- Ilyenkor belenézve bizonyos szemszögből főleg eléggé feltűnik milyen matt fényfoltos a motorháztetőm, ezért lefújtam 2szer színtelen lakkal is. Így szép fényes,egyöntetű. Ahol csak foltokban fújtam rá a festékkel is egyöntetűbb lett a környezetével a lakk hatására.
2021. ápr. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nylonx válasza:
Ahol nagyobb felületet kell javítani ,érdemes az egész elemet ahogy a motorháztetőt is telibe fújtam. Végülis a színtelen lakkot akartam hozzászólásommal megemlíteni, hogy azzal volt nekem érdemes lezárni.
2021. ápr. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!