Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves opel Astra vezérműszíj...

20 éves opel Astra vezérműszíj javítás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javítanám, nem lesz tartós. Inkább cseréltesd.
2021. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

azt nem javítják, csak cserélik

ha csak szíj, akkor nem sok,de ilyenkor a görgőket, feszítőt és vízpumpát is szokták

2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Attől függ hogy érted... ha elszakadt, akkor jószerivel gazdasági totálkár. Ha csak az éppen esedékes cserét fogják elvégezni, akkor jóval olcsóbb.
2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy, hogy 8 vagy 16 szelepes, nagyban befolyásolja az árat.
2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem 55nél megáll. De lehet keveset mondtam. Nem mentem fel a Bárdi honlapjára megnézni én a szíjra 15öt tippelek. Görgő 7-8 első tippre. Vízpumpa 10-15. Többi munka
2021. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elszakadt.
2021. ápr. 5. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát akkor ott vége a dalnak szerintem. Bár nem értem, miért nem lehet egy TMK-t betartani. Meg kell érteni, hogy egy autó is pénzbe kerül. Ha megvetted eleve vezérlés cserével indul szíjasnál. És utána ez 100000kmként kötelező, ha tetszik, ha nem. Én világosan értem, hogy az emberek ott spórolnak, ahol tudnak. Most valószínűleg gatterra vágtál egy autót, amit meg lehetett volna előzni nagyjából 55 ezer forintból, de ha van ismerős szerelőd még lehet kevesebből. Nem mondom azt, hogy sajnállak, mert sok ember nem tudja megérteni, hogy egy autó érték, akkor is, ha egy régi swiftről van szó és akkor is, ha új autóról. Az autóról pedig gondoskodni kell. Képzeld el azt, ha anyukád se vette volna ki alólad a delejt, amikor pelenka volt rajtad. És vondd le a következtetést!
2021. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Motorfüggő, hogy szakadt szíj okoz-e kárt. Attól függ, hogy milyen típusú. Mindenesetre, kell egy új szíj és az időzítést beállítani, ha szerencséd van, nem lett baja. Ha nem így van, akkor viszont gazdasági totálkáros.
2021. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pontos típus titok, mint általában, de van olyan Opel motor, aminél a himba törik ilyenkor, az ember még vállalható kiadás.
2021. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek (Fastra 1.7d) amikor hozzám került, a hazaúton ugrott át a vezérlése de még hazajöttem vele.

Egy himba tört el és a vezérműtengely lett kuka, mert a bütyköt szétverte. A himba valami 1000 Forint volt, a veztengely 25, a vezérlés mindenestől meg kb. 50 ezer.

Lehet hogy te is megúsztad ennyivel.

2021. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!