Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cls 500 vagy cls 55amg?

Cls 500 vagy cls 55amg?

Figyelt kérdés

FIGYELEM CSAK OLYAN EMBER KOMMENTELJEN AKINEK TULAJDONÁBAN ÁLTAK MÁR ILYEN AUTÓK, A TÖBBI OKOSKODÓNAK ITT NINCS HELYE.

Szóval egy mercedes cls vásárlása előtt állok(2004-2006) és nagyon vacilálok a két típus között de az 55amg-het nyilván jobban húz a szívem, a nagy kérdésem itt az lenne hogy a két autó működési költsége tényleg olyan nagyon brutálisan eltérő? Ugyanis a neten rengetek ilyen kommentet olvastam hogy sokkal jobban megéri a cls 55 hiszen minimálisan magasabb a fenttartása és nyilván több élményt is ad, akinek volt már valamelyik irja már meg légyszi az összes véleményét az autóról és a kettő közti különbségről... (alkatrész ár, meghibásodás stb stb. Köszönöm!



2021. ápr. 6. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Megéri azért a +170lóért dupla annyi pénzt adni az 550-ért?
2021. ápr. 6. 19:00
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
:-)))))
2021. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri én nem proliskodtam megvettem az amgt igaz ennek már 10 éve két év után el is adtam meg az is gyenge volt, szerintem érdemesebb inkább Lamborghininit vagy Porschet venni.
2021. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen autónál meg ne azon gondolkodj megeri-e elárulom nem éri meg, az én Lamborghini Huracanom se éri meg de kit érdekel? Gazdag vagyok megtehetem
2021. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Feldobtad a napom... Jót mosolyogtam. :)
2021. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Tőlünk krédezed, hogy megéri e a +170 ló a dupla annyi vételárat? Hát te akarsz kocsit venni, nem mi. Ezt te döntsd el b@zmeg :D.


Én hanyagolnám ezt az egész CLS témát amúgy. Az 500-at is meg az 55AMG-t is. Csak elképzelem magam előtt az előző 17 tulajdonost. Látom lelki szemeim előtt őket a rózsafüzérrel, aranyláncokkal, konditeremmel, 120 kilósan, kopaszon, kicsit barna bőrűen... Kedves krédező, szorri, valahogy téged is így tudlak elképzelni. Csak mert te sem tudtál leírni 4 mondatot helyesen...


Mennyire vannak szerinted rommá rugdalva ezek a kocsik? Sajnos elérhető minden nyomorult számára, akik meg is veszik, és szörnyen lelakják őket. Tipikus lakótelepi "gengszter szeretnék lenni de amúgy nincs sok pénzem" autó.

2021. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2006os CLS 500 volt a feleségemnek, azért vettük, mert régi nagy szerelmem volt az első generációs CLS, és neki is nagyon tetszett. Nagy V8 motor, kenyelmes, szép autó, mi kell még. Az 55 AMG nem lett volna jó, túl agresszív, túl feszes, hangos normál, mindennapi használatra. Ő ugyanis keményen használta minden nap. CLS 500 sokkal kényelmesebb, csendesebb. Kicsit bánjuk, hogy el lett adva, nagyon jól tartja az árát, sőt, emelkedik.
2021. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. válaszóló nem kell hanyagolni az egész cls témát. Nem egy gyakori autó a cls 500 te szerintem a 320 cdi-vel kevered abból valóbban nagyon sok hasonló van amit említettél,hogy le van rúgva és senki nem foglalkozott vele csak hajtotta. Lehet még jót kifogni belőlük hidd el!
2021. ápr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cls 500 azzal a sima szívó v8al egy nagyon jól eltalált, megbízható, viszont kicsit gyengécske autó. Nekem s500ban volt az a motor, nem egy nagy szám az egész történet. 550et megértheti, csak nem tudom, mennyire jó konstrukció az az amg.


Ha odalennék az autóért és főleg az automata váltókért, akkor az amgt venném. Én bántam akkoriban az 500ast, mert szerintem nem jó az automata (egyik sem, nem csak a merciké) szóval ezért nem is vennék már mercit, mert a vezetési élmény többet számít nekem. Ha már veszek egy sport autót, akkor szeretném én váltani a sebességet, ezért is vettem s5os audit kézi v8al. Dee megmondom őszintén a c63 amg nagyon izgatja a fantáziám.

2022. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!