Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hondának a 2.4-es benzinmotorj...

Hondának a 2.4-es benzinmotorjai elmennek 500-600 ezer km-t hibátlanul?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez karbantartás függő.
2021. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El, hibátlanul meg akkor ha rendesen karban van tartva. De azt hogy semmit se kell cserélni (gyújtás, trafó stb) az csoda lenne.
2021. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2021. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hidegen padlózzák éjjel-nappal, akkor előfordulhat, hogy igen
2021. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik márka bármelyik motorja elmegy hibátlanul egymilliót is. A trükk az, hogy még azelőtt kell kicserélni az alaktrészeket, mielőtt elromlanának.
2021. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig ez a kérdés, hogy elmegy-e annyit, pedig minden autó elmegy akár 1 millió kmnél többet is, csak nem mind1, hogy mennyit kell rákölteni. Minél egyszerűbb egy autó, annál kisebb az esélye, hogy nagyobb költségű javítás kell.


Ezektől eltekintve is a Honda motorjai a legjobbak közé tartozik, tehát kategóriájában biztos elmegy többet a többinél. Én azt mondom, hogy megfelelő karbantartás mellett még többet is elmegy.

2021. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jól megfogalmaztad 6os! Egyszer egy vizsga centrumban kérdeztem egy szakit, hogy milyen autót érdemes venni? Csupán ennyi választ kaptam: minél egyszerűbbet. Ezzel mindent el is mondott.
2021. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!