Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G 1.2 benzinmotorho...

Opel astra G 1.2 benzinmotorhoz lenne szükségem segítségre, szervóolajjal kapcsolatban. Hol tudom megnézni, hogy elegendő olaj van-e benne ?

Figyelt kérdés

Nem látok semmi szintjelzőt kívülről, kb félig van az egész tartály, a folyadék zöldes színű benne, tisztának tűnik. Onnan indult az egész probléma, hogy a kormány balra tekerésénél sistergő hangot hallunk, kb olyan, mintha egy falevél beszorult volna a bal kerékhez(persze nem ez a gond, de kb ilyen hangot hallok).

Valakinek van ötlete esetleg ? :)



2021. márc. 16. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A tartályán rajta van a jelzés /min, és max/ jelzéssel.

Legalábbis nálunk úgy van, nem Opel ugyan, de ez nem is lényeges.

2021. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkét végállásban csikorog, akkor talán segít az olajcsere.
2021. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azon nem segít az olajcsere, nem az a baja.
2021. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ! :)

#1- én ezen a tartályon semmit nem látok, egy árva jelzés nincs rajta. Lehet belül van valami, holnap belenézek.


#3 - mitől lehet ez a hang ? Mi a baja a gépnek ? Előre is nagyon köszönöm :)

2021. márc. 16. 20:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyit lehagytam korábban, hogy a sistergő hang amit írtam, akkor halljuk, mikor balra tekerésnél már majdnem végállásnál van a kormány.
2021. márc. 16. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen akkor volt mikor a rugót kellett cserélni. Szóval valami súrlódik. Csak nekünk nem sistergő volt, hanem egy nagy kattanás. El volt törve a lengéscsillapító. 1-es voltam.
2021. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6- Köszi az infót, holnap körülnézek újra a kerék környékén... :)
2021. márc. 16. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kopott szimmeringek?
2021. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és még mindig állítom, hogy olajat kell cserélni a szervóban ha azt produkálja, amit leírtál.
2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes, csak az egyik állásban hallom a fura hangot. Ha balra van elfordítva. Sajnos azóta nem volt idő foglalkozni vele, de rajta van a listán! :)
2021. márc. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!