Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis autóból nagy autóba váltás?

Kis autóból nagy autóba váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg egy Suzuki Alto-t vezetek, de szeretnék nagyobbra váltani, én egy Passat kombira gondoltam és az érdekelne, hogy lesz-e gondom a méret váltás miatt, hiszen a jelenlegi egy eléggé kis autó aminek szinte az egész orrát és hátulját látom, de egy kombi ugye nem ilyen. Minden tapasztalatot és véleményt szívesen fogadok.



2021. ápr. 9. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Most mi a kérdés? Majd megszokod.
2021. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod, de ez nem egy ducato maxi...
2021. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Figyelni kell, hogy bizonyos dolgokat (pl. parkolás, tolatás) ne megszokásból csinálj, de amúgy semmi különbség nincs. Ugyanúgy kell vezetni. Én pl. mikor személyautóból (abból is kisebb fajtákból) először ültem Transitba, ami ugye kisteher, akkor volt némi aggodalom, de teljesen mindegy a méret. Ugyanúgy kell vezetni mindet, az autó méreteivel meg tisztában van az ember, azt észben kell tartani és kész.
2021. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Passat kombi. Már a neve is rossz. Válassz valami normális egyterű magas kocsit, ne ilyen szart. Gyűlölni fogod, nemhogy megszokni.
2021. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Gond lesz:

- parkolóhelyet találni; ez adja magát

- párhuzamosan parkolni; az autó hátulja messze van, nem látod pontosan. Vegyél bele tolatóradart.

- szűken kanyarodni; kis ívben való manőverezésnél vigyázz, hogy ne húzd meg az oldlát.


Minden másban viszont jobb lesz a régi autódnál.

2021. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szűk helyeken a jobbra kanyarodás, például mellékútról főútra. A jobb hátsó kereket esetleg megpadkázod vagy felfogod húzni a járdára. Kicsit teherautósan kell forgolódni vele. Tolatás, ahol a hátsó szélvédő van attól még kb. 20cm a vége. Kombival ez miatt sokkal könnyebb tolatni mint szedánnal.
2021. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el egy e-mercit is megszoknál egy hét alatt.
2021. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!