Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szép(nek tartott) autók...

A szép(nek tartott) autók közül vannak tíz éves korukban is megbízhatók? Mindenki óva int tíz-tizenkét éves CL-Mercedesektől, Quattroporte V-ösöktől, vagy Jaguar XJ-ktől, mondván ennyi idős korukra ezeknek már annyi gondjuk lesz... (Befejezés lent.)

Figyelt kérdés

Ennyi idős korukra ezeknek már annyi gondjuk lesz, hogy annál az alsóneműnél is több fog rámenni az állandó és méregdrága javításaikra.


Van olyan a szép autók közül, melyek (legalább hellyel-közzel) megbízhatóak maradnak? Vagy legalábbis nem (túl) gyakran hagynak cserben megállva az út szélén az utazások során?



2021. ápr. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Útközben nem hagynak azok se ott általában, talán kivétel amelyik bmw kigyullad.

Bár volt a rokonságban X5 és az leállt sűrűn és majd egyszer elindult.

2021. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen megbizhatatlanok, csak magasabbak a szerviz árak.
2021. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Quattroporte V-ösökre és a 2021 után gyártott XJ-kre mondják, hogy rendesen cserbenhagyósak. Ne engem kérdezzetek, mi az a rendesen.


Ilyenek miatt (is - részben) írtam ki a kérdést.

2021. ápr. 9. 21:10
 4/9 A kérdező kommentje:
2010 után gyártott... Bocs.
2021. ápr. 9. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeket ki tartja szépnek? mármint rajtad kívül..
2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a szép. Számomra Volvo S40 szép, ezért is vettem ilyet. A legtöbb motortípussal megbízható.
2021. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen pénztemető ha jól választasz. De a fenntartása magasabb az átlagnál.
2021. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hetes: inkább a megbízhatóságuk érdekel. Lerobbanások. (Elsődlegesen.)
2021. ápr. 10. 00:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem a humort ötös. ;)
2021. ápr. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!