Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2013 as 730D bmw vagy jaguar...

2013 as 730D bmw vagy jaguar XJ 3. 0 D vagy range rover sport közül melyik lenne az ideális választás, és miért?

Figyelt kérdés

A méretek nagyon a fentebb említett autóknál, ezért eggyel kisebb kategória is szóba jöhet.

530 D bmw, vagy jaguar XF 3.0 D, vagy opel insignia?



2013. dec. 26. 13:00
 1/10 A kérdező kommentje:

*nagyon


nagyok

2013. dec. 26. 13:02
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Az Insignia kicsit viccesen mutat a többi között :)

Ezek közül a "legértelmesebb" választás szerintem az 530D. Minden téren ugyanúgy használható, mint a többi, de a fenntartása még nem emelkedik extrém magasságokba.

2013. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy új insigniának sincs semmi szégyenkezni valója a többi autó között, nagyon szép formatervezésű autó, még az év autója is volt,de ami igaz, kicsit olcsóbb mint a többi.
2013. dec. 26. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
na meg hátul nagyon kicsi, és aki 30 milliós kocsin gondolkozik az nem ugrik vissza 10 millióra, a kérdés meg kamu szagú, mindenki tudja nagyon jól, hogy az itteni válaszadok közül aki hasonlo 20+ milliós kocsival rendelkezik azoknak a száma kisebb mint 5, de sejtésem szerint a 0-t is alulról súrolja, tehát értelmetlen itt ilyet kérdezni.
2013. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Szép szép az Insignia, de össze sem hasonlítható egy F10-zel, egy XJvel meg főleg. Ülj be egyik után a másikba és látni fogod.
2013. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már kipróbáltam mindet...

a kamuszagú válaszírónak!

valami gondod van az életben biztos, ha már egy ismeretlen , anonym oldalon irkálsz ilyet, hogy kamuszagú, ahogy itt olvasgatom a kérdéseket, nem csak a suzukiról lehet kérdezi, és gondolom más ember is akar venni ilyen kocsit, nem csak használt, régebbit.

amiket írtam, ezek tetszenek, ezekből lehetne választani, és igen jól láttad, az insignia is tetszik, nagyon szép autó.

és ahhoz , hogy ki milyen autót vesz, drága válaszíró, semmilyen közöd nincs!

2013. dec. 26. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
CLS merga
2013. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kipróbáltad mindet, akkor nem értem. Bár nem tudom melyikből milyen felszereltségűt néztél.

Nekem csak egy Volvo S80 Executive-om van. Ebben már ott a faberakás, világos(mondhatni vaj)bőr, bőr-fa kormány. Ez után beleültem egy bőrös Insigniába és tök gagyinak tűnt. A varrott bőr kormány küllőinél lévő alumínium hatású műanyag vacak meg egyenesen lehangoló volt. Nem leszólni akarok tényleg szép autó, de úgy vettem észre a felhasznált anyagok sajnos nagyon tükrözik, hogy jóval olcsóbb, mint a fent említett három autó. Nem vagyok egy nagy VW fan, egyik cimbi tavaly vett egy Passatt CC TFSI-t, háááát szerintem a belső minőség és kidolgozottság minimum egy-két kategóriával jobb, mint az Insigniáé.


Ha már az Insigniát is a sajátomhoz viszonyítottam...egyszer kipróbálhattam egy fiatal S-Type-ot. Hát amikor beszálltam azt hittem behu**ozok. Az a bőr teljesen más, mint a Volvoé. Abban tényleg elkapta az embert a "hu bazz de király" érzés,pedig nem egy Zsiguliból ültem át. Ott valahogy más volt mindennek a tapintása, teljesen más volt az egész. Na az és egy Insignia között már ég és föld a különbség. Akkor vajon milyen lehet egy új XJ vagy XF.


Tényleg, az XF nincs a listán? Az is pofás autó :)

2013. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de írtam, ha eggyel kisebb kategóriát néznék, mert az első körben kinézett kocsik nem jönnének be, akkor ott van az is.

de vmiért az insignia nekem bejön.

2013. dec. 26. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, átsiklottam felette. :)
2013. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!