Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót érdemesebb...

Használt autót érdemesebb inkább a saját márka kereskedésből megvásárolni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi garancia nincs arra, hogy jobban jársz.

Én vettem használtat márkaszervizből, végig ők szervizelték, 2 hét múlva vittem vissza garanciális javításra. Viszont korrektek voltak, mert intézték a javítást, forintomba nem került. Ennyi előnye van, ha megbízható, nagynevű kereskedőtől veszed.

2021. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Használtautóz akár honnan veszel mindig lutri
2021. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem számít. Senkinek nem hiszel el semmit, átvizsgáltatod a saját magad által megbízottal, alap.
2021. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem jelent a márkakereskedés, se a márkaszervíz. Márkaszervíz is képes ​olyan gányolást csinálni, hogy csak csodálkozol.

Nekem meggyőződésem, hogy legjobb magánszemélytől venni, lehetőleg ha első tulaj vagy régebb óta van nála a kocsi. Ott megismered a tulajt, látod az emberen az autóhoz való hozzáállását, hogy ha rákérdezel bizonyos dolgokra mennyire ért hozzá meg ilyenek.

Én pl. egyszer egy nyugdíjas karbantartótól vettem kocsit, elő tulaj volt az illető és mindent maga javított rajt amit precizen vezetett füzetbe. Nem is csalódtam az autóba.

2021. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Érdemes márkakereskedésből venni, mert biztosan tudhatod, hogy egy komoly cég áll mögötte és nem egy 3 milliós KFT. Szavatossági jogodat könnyebb lesz érvényesíteni, pontosabban nem kezdenek el vele szarakodni, ha ilyen előfordul.

Az viszont mindegy, hogy saját márkás vagy másik márkakereskedésről van szó. A lényeg, hogy nagy cég.

2021. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En mindig markakereskedotol veszek általában 3-4 éves autót.

Volt már, hogy vissza kellett vinnem hiba miatt, de szavatosság keretén belül ingyen javították, sőt még csere autót is adtak a javítás idejére.

Legutóbb meg +2 év gyári garanciát sikerült belealkudni a vetelarba.


Szóval inkább egy ilyen helyen, mint a murvás piacon.

2021. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!