Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van valami tapasztal...

Valakinek van valami tapasztalata a HARDT OIL 2t olajaival?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nagyon jó árban vannak főleg a "Dynamic stroke" típusú.

Szívesen használnám ha megbízható az ára miatt (az nem baj, hogy ásványi olaj mert úgy is alacsonyabb fordulatszámú, öregebb motorba kéne).



2021. ápr. 11. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom ezzel a márkával, de ha olcsó 2t olajat keresel akkor tudom ajánlani a Mannol SnowPower 2t olajat. 1350Ft volt litere amikor nekem kellett. Én egy Yamaha robogóhoz használtam el belőle 5 litert. Szerintem nem volt semmi negatív hatása, hajtva volt rendesen de sosem volt motorikus meghibásodása.

Nem javaslom neked az ásványi olaj használatát bármilyen régi gépbe kell, olyan kicsit az árkülönbség az olcsóbb gyártóknál az ásványi és a szintetikus olaj között, hogy bőven megéri az utóbbit venned.

2021. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom!
2021. ápr. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!