Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lincoln navigator 5.4 v8....

Lincoln navigator 5.4 v8. volt már valakinel ilyennel tapasztalatta?

Figyelt kérdés
Hallottak,tapasztalatok..igaz hogy nem is eszik sokat? 14-15 liter

#autó #Lincoln #tapasztalatt
2014. szept. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

a 14-15 liter valós lehet ha nem városban használod és finoman mész, csak az emberek 80%-ának ez marha sok, pl az én autóm ennyi benzinnel kb 280km-t megy el, nem 100-at... :D


amcsi dömperrel nincs tapasztalatom, E39 M5-ről van, mert ismerősömnek olyan van, az 5.0 V8, de nem összkerekes és nem 2,5 tonna, csak 1,7... viszont városban tempósabban haladva, néha gyorsulgatva, a 400 ló bizony megiszik 30 litert, városon kívül nyugodtan haladva 11-12, összességében 14-15 szokott kijönni neki ha nem keni, ennél szerintem kicsit többet ehet a lincoln, mert összkerékhajtású és nehezebb is + automata váltós...

2014. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
2014. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!lehet még se hülyeség elgondolkozni rajta.. Hát igen m5..szerencsére büszkélgedhetek, hogy voltam m5 gazda igaz én az egyel visszab e34 ..de imádtam
2014. szept. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!