Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Carvertical tényleg kiírja,...

A Carvertical tényleg kiírja, hogy szerinte mennyi kilométernek kellene lennie az autóban?

Figyelt kérdés

Kopasz videójában láttam.

Amióta járvány van, alig autózok, nem gyűlnek a kilométerek. Akkor én is szívok majd az eladásával, mert kevesebb kilométer van benne, mint amennyinek a Carvertical szerint lennie kellene? Kérhetek majd kártérítést a Carverticaltól, ha emiatt nem veszik majd meg egyszer az autómat mert azt hiszik, hogy visszatekertettem?



2021. ápr. 12. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két műszaki között becsül trend alapján, majd ha lesz új adat, korrigál
2021. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérhetsz kártérítést.
2021. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, értem, de attól még ez gáz. Az egyszeri ember megnézi és akkor meggyanúsít azzal, hogy a rendszer sokkal többet becsült, ezért biztosan visszatekertem. Ami még egy kereskedő esetén megeshet (neki nem baj, legfeljebb majd eladja olcsóbban és megkeresi az árát egy másik autón), de én nem fogom tekerni.


Mi lesz a következő? Megtippeli majd, hogy X éves az autó és akkor ennek és ennek kellene már rajta összetörve lennie a statisztika szerint? Van eredeti szervizkönyv, minden vezetett, tudom bizonyítani, de a kereskedők már elültették a köztudatba, hogy a szervizkönyvek hamisak (ezért nekik sem lehetünk hálásak), ezért őket nem tudom sajnálni. Magánszemélyként viszont már csak szívni fogok, ha el akarom adni az autót.


Vagy írok mást. Élet és balesetbiztosítást akarsz kötni, legyen egy színvonalas, amihez orvosi papírt is kérnek. Minden eredményed jó, még a korodhoz képest is. De a biztosító azt mondja, hogy neked a korod alapján már X és Y féle betegségeidnek kell lennie, ezért nem köti meg veled azt a biztosítást abban a csomagban, amit szerettél volna (szerencsére a biztosítóknál ez nem így megy, különben úgy megb...ná a felügyelet és a VH, hogy füstölne, szerintem ezt a Cv-t is meg fogják előbb vagy utóbb).

2021. ápr. 12. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
mindig lenyűgöz, hogy az egyszeri kisember mennyi időt és energiát tudn arra fordítani, hogy regényeket írjon a gonosz multikról/gazdagokról/háttérhatalomról/gyíkemberekről/stb ahogy pont specifikusan velük akarnak kiszúrni minden áron, miközben ugyanezt az energiát mondjuk fordíthatná arra is, hogy ne azon a vélt vagy valós húszezer forinton múljon bármi :D
2021. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: A hülyeséget kérem mellőzzük, ha lehet.

Nem állítom, hogy egy rossz szolgáltatás, rossz ötlet, amit a Carvertical nyújt. De nem kellene olyan dolgokat beletenni, ami inkább gondot okoz, mint hasznos lenne.

A Carvertical közölje csak a tényeket és ne becsüljön. Azt te majd megteszed, ha akarod.

2021. ápr. 12. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A Carvertical teljesen megbízhatatlan, nagyobb a füstje, mint a lángja a szolgáltatásának, nem tudom miért azon aggódsz, hogy a Carvertical mit ír majd az autódról, ha az egyszer eladó lesz...
2021. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy átlag használtautó vásárló nem hiszem hogy nagyon lekérdezgetné az autókat Carverticalon. Inkább az ügyfélkapus keresőt használják, már csak azért is mert ingyenes.


A helyedben nem aggódnék azon, hogy emiatt nem akarják megvenni az autódat.

2021. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen csak nincs értelme. Lásd Becsületesnepper legutóbbi videóját, ahol egy kollégájál be van ragadva vagy 1, 1,5 éve egy autó, és a CV szerint sokkal több km-nek kéne lennie. Na de azóta egy helyben áll, nyilván nem ment vele senki!
2021. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi az a carvertical?
2021. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mi az a carvertical?"


Egy olyan szolgáltató, akitől némi díj ellenében megtudhatsz némi információt a megvásárolni szándékozott autóról.

Az adatbázisuk elvileg a biztosítók kártörténeti dokumentációjára épül... gyakorlatilag meg teljesen megbízhatatlan abból a szempontból, hogy semmi nem garantálja, hogy nem volt törve az autó, ha sincs róla semmi adat.

2021. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!