Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Carvertical több infót tud,...

Carvertical több infót tud, mint az ügyfélkapus lekérdezés?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapun keresztül lekértem a kocsi adatait, aszerint 2019 óta biztos nem volt törve, de a kocsi 2010-es gyártású, szóval nem tudom, hogy miért csak 2019-től vannak adatok erre vonatkozóan.

Ezen kívül elérhető az előzetes eredetiség vizsgálat 2010-ből, majd 2014-től 2 évente a műszakik jegyzőkönyve fotókkal, illetve kilóméter óra állásokkal.

A Carvertical esetleg tud ennél többet mondani, vagy ugyanezek lennének abban is, csak kicsit dizájnosabb köntösbe rakva?



2020. aug. 6. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Carverticalt hanyagold. Európai kocsikról semmit nem tud csak pénzlehúzás hiába hirdetik állandóan.

Én valami 5 ezer Ft körül kértem le tőlük az autómat és még kép se volt róla se információ csak talán a km állás meg az hogy nem körözik. Paypal nagy nehezen vissza adta a pénzem.


[link]

sokkal jobb. itt több oldalas PDF-et kaptam tele képpel, sérüléssel, felszereltséggel. Brutálisan részletes. Maximálisan megérte az árát.

2020. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Carverticalban még ennyi sincs. Nekem 5000-ért kiírta az autó típusát. Egy rakás fos az egész.

Az autodna-t nem próbáltam.

2020. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!