Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van ez az LPG gázos...

Hogy van ez az LPG gázos autóknál?

Figyelt kérdés

Vannak csak LPG-vel hajtottak, vagy ez mindig egy plusz opció a benzin mellé?


Hány literes szokott lenni az LPG tank? Annak is van valami visszajelzése a műszerfalon, hogy mennyi gáz van még, vagy azt tippelni kell? Kb. mennyit lehet elmenni gázzal? Literben mennyit fogyaszt 100 km-en egy autó gázból (akár egy konkrét típus, vagy általánosságban, tól-ig)?


Egy ilyen autón több minden van, ami tönkremehet, vagy valójában üzembiztosabb, mert át lehet váltani benzin üzemre?


Hogy szokott történni a váltás? Le kell állítani hozzá a motort?


Be lehet szólni, hogy még ezt sem tudom, nem zavar. Nem értek az autókhoz, csak vezetni tudom őket.



#autó #üzemanyag #LPG #autógáz #gázüzemű motor
2021. ápr. 12. 15:58
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
90%
Nem pont ezt a kérdést kerestem, de elolvastam a kommenteket, látva hogy mennyi (vagy egy és ugyanaz) hozzá nem értő ember ír ide. A kedvencem: Az LPG tartály nem erre van tervezve. Akkor mire te isten átka?
2023. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!