Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » USA-ból hogy hozzassak át...

USA-ból hogy hozzassak át kocsit Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne jartas, koszi elore is a valaszotokat
2021. ápr. 13. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajóval, nagyobb komppal
2021. ápr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 L.. István ***** válasza:

Te inkább sehogy, nagy macera, és akkor a forgalomba helyezése még sehol nincs, mert gondolom használni is akarod. Bízd cégre. Egy régebbi cikk, de használható.


[link]

2021. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, az amerikai autókat át kell alakítani, mivel európai forgalomban egyik sem vehet részt. Például az irányjelző amerikában fixen világít, és csak kanyarodáskor villog. Európában egyáltalán nem világít, csak villog ha indexelsz. De vannak még dolgok, amik miatt nem feltétlen kap forgalmi engedélyt itt.


Ja és a környezetvédelmi intézkedésekkel is lehet gond, mivel odakint nincs euro 6d szabvány, nem is ennek megfelelően készülnek ott az autók motorjai.

2021. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha Németből veszel usa verdát, ott már át van alakítva, meg forgalomba van helyezve.
2021. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy képpel, akkor céggel. Van pár ami milyennel foglalkozik
2021. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már sehol, én meg hozattam be de mostmár esélytelen levizsgaztatni.
2021. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!