Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsga jogsihoz...

Elsősegély vizsga jogsihoz nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2 hét mulva lesz a vizsgám elégge félek mert akik mesélték azt mondták nehéz
2021. ápr. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a kérdés nehéz, amire nem tudod a választ. TANULJ!
2021. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég eltérő dolgokat hallotam a különböző országrészekből.

Én kb 8 éve vizsgáztam vidéken és nem buktattak meg senkit, pedig voltak olyan mondatok amik megérdemelték volna.

A bábus dolgot nem árt ha előtte már egyszer kipróbáltad. (Mondjuk tőlem nem is kértek ilyet)

Az elméleti kérdések meg fent vannak az interneten. Viszonylag sok van, de nagyrészük egy kaptafára épül és józan paraszti logikával bárki tud rá válaszolni.

Nekem kb életem legkönnyebb vizsgája volt.

Ne stresszelj rá, légy határozott, mindent gondolj végig logikusan és akkor nem lesz gond :)

2021. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha voltál gyakorlati oktatáson, akkor gond nem érhet. Ha nem mentem volna, nekem se lett volna meg. A vizsgán nem kértek semmi különöset. Ha azonban a Széll Kálmán térre mész, ott szeretnek buktatni. Én az Allee-tól nem messze voltam tavaly, és simán meglett.
2021. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken vizsgáztam, teljesen korrektek voltak a vizsgáztatók. Tanultam rá, mint minden vizsgára és sikerült is, nem volt nehéz.
2021. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy valód elsősegélyvizsga nagyon nehéz. Sokat kell tanulni a sikeres vizsgához.

A jogsihoz az oktatók, vizsgáztatók sem veszik komolyan.

Más teremben elmagyarázni a dolgokat és azt visszaadni, és más esetleg baleset részeseként, vagy csak szemtanújaként cselekedni.

Jogilag, ha mást nem tesz az ember, mint mentőt hív, a kötelezettségének eleget tett. Nyomás alatt könnyen előfordulhat, hogy inkább árt, mint segít.

2021. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy bohóckodás, ami eü. vizsga címén megy. Legtöbben a nevüket is elfelejtenék, ha komoly bajban kéne segítséget nyújtani, netán rosszul lennének a vértől, stb.
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jogsi megszerzéséhez a legkönnyebb rész az elsősegély vizsga.
2021. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!