Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros ruha belső tisztítása?

Motoros ruha belső tisztítása?

Figyelt kérdés
teleizzadt ruhát hogy tisztítom? most veszem életem első egyrészes motoros ruháját, hogyan kell ezeket tisztítani belülről? gondolom egy -két szezon után azért érezni is az izzadtságszagot majd... Ti hogy szoktátok?
2021. ápr. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
vászon esetén kiveszed a betéteket és mehet a mosógépbe, de valami enyhe programot indítsd el
2021. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészes bőrszerkót vettél első nekifutásra? Ha nem versenyzel, akkor igazán mazochista lehetsz :)


[link]


[link]

2021. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mindenképpen bőrruhát szeretnék és képzeljétek el amiket próbáltam nekem sokkal kényelmesebb volt az egyrészes minden esetben, a kétrészeseket alig (vagy egyáltalán nem) tudtam összehúzni (nem nagyon értek össze), és utána is úgy éreztem magam bennük mint valami sz*r:D

feltételezem a testalkatom miatt, elég magas vagyok

2021. ápr. 14. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 197 cm vagyok, mégis találtam szövetruhát, de ahogy érzed :) A mazochistát arra értettem, hogy sokkal több ápolást igényel egy bőrruha.
2021. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!