Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme a belső motor...

Van értelme a belső motor tisztításnak? Árthat ez bárminek a motortérben?

Figyelt kérdés

Dúsított hidrogént juttatunk a levegő szűrő háznál ami végig megy az egész motoron és kipufogó rendszeren közben pedig a hidrogén molekulák reakcióba lépnek a szén molekulákkal és apró robbanásokat idéznek elő.

Ettől Elporlad és a kipufogó gázzal távozik az autóból.


2018. jan. 22. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nettó hülyeség.

A hidrogén elég, vízgőz lesz belőle, és ameddig kapja a hidrogént, tisztább lesz a klpufogogáz, jó eséllyel kapsz egy "checkengine" hibajelzést is, mert a motorvezérlő nem fogja tudni értelmezni, miért annyi a lambda amennyi, miközben a befecskendezett üzemanyag mennyisége alapján nem annyinak kéne lennie.

2018. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
A belső motor tisztitasbak jelenleg csak egy ismert es valiban működő megoldása van!motor csummára szétszed,alkatreszeket mechanikusan vagy vegyszeresen megtisztít majd ujra összerak!Ezen kivul az osszes ilyen tisztito folyadek meg csodaszer csak parasztvakitas!
2018. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus HUUU esete. Szerintem inkább füstöld meg trágyával, hívjál hozzá sámánt. Elképzelhető, hogy csinál valamit, de, a jobb eset az, ha semmit.

Kicsit komolyabban:

Én beszélnék az eladóval (szolgáltatóval), hogy adjon egy papírt, hogy mit várhatsz a beavatkozástól (kisebb fogyasztás, nagyobb nyomaték, jobb Co?).

Ajánld fel, hogy az ár 2X-esét fizeted, de elmész a beavatkozás előtt és után is megméretni a motort. Ha nem hozza az ígértet, akkor az összes költség az övé.

(nem fogja vállalni)

2018. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Dúsított hidrogén" lol. "hidrogén molekulák reakcióba lépnek a szén molekulákkal és apró robbanásokat idéznek elő" LOL. Parasztvakítás ezerrel.
2018. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Ami nálam bevált az a Spuri.Ez az égésteret és az abban lévő alkatrészeket,amik a lángfronttal találkoznak,de csak azokat fémtisztára pucolta.Egy tank benzin után kivettem a gyertyákat és szinte újak voltak.A dugótetőről eltűnt a koksz alu színű lett.A kipufogó szelep is tiszta lett.

Az autóm csak 60 lovas,de nagyon enyhe teljesítmény növekedést tapasztaltam a Spuris benzinnel.Egy általam sűrűn használt autópálya emelkedőn vettem észre,hogy nem csak bebeszélem,hogy sík úton is enyhén jobban gyorsul.Gondolom ,hogy működjön a tisztítás,kell hozzá némi autópályás használat is.

Mielőtt valaki rám írna:Nem vagyok ügynök,pusztán saját tapasztalat.

2018. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Honnan vettem ezt a baromi sufnituningot?
2018. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jól gondolom hogy erről van szó? :

[link]

2018. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ök azok: [link]
2018. jan. 22. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A széndioxid lerakódás a weblapon árulkodó. A széndioxid gáz.

Ha gondolod dihodrogén monoxiddal leoldom a szennyeződéseket az autódról. :)

2018. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 torokpeti81 válasza:
0%

Üdv!


Én voltam náluk, Budaörsön.


Tényleg jobb lett az autó, jobban gyorsul, kevésbé kormol.

A másik autónkat már magamnak csináltam egy ugyanolyan generátorral, mint amit ők használnak!

Nem érdekel hogy hogy működik, de működik!

2019. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!