Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda Xtreme-be lehet...

Derbi senda Xtreme-be lehet led fényszórót rakni?

Figyelt kérdés
Van egy 2020-as Derbi Senda Xtreme-em de a fényszórója borzalmas ezért ki szeretném cserélni valamiberősebb led-re. Váltóáram van benne.

2021. ápr. 14. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hát kérj meg egy tanultabb autóvillanyszerelőt, aki nem ugatja a LED világítást, ő majd segít. Ha elvállaja, akkor csak arra ügyelj, hogy ne hordjon felfelé a lámpa, mert attól idegesek(akár a szembejövő, akár az előtted haladó)

Amúgy nem nagy durranás, inkább a hozzáérő jókedvű szerelő megtalálása a kihívás(asszem aksi is kell, hogy egyenletes legyen a táp)


Járj szerencsével

2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

"váltóáram van benne"

Tessék mondani, mibe, és hol? :D

2021. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Váltóáram maximum az egyenirányítóig van....

Amennyiben h4-es! hs1-es foglalata van a fényszórónak lehet bele LED et rakni. (ha esetleg ilyet szándékozol bele venni arra figyelj, hogy van-e elég hely a LED-es izzó "hűtő részének".

Azt viszont fontos megjegyezni, hogy a LED-es izzó használata közúton szabálytalan!!!

2021. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ebay-en lehet rendelni olcsón, piacon is mindig lehet találni

váltóáram a generátorból jön ki, feszültség szabályzó után már egyenáram van, 2020-as motorban biztos van akksi akkor meg lehetetlen hogy váltó legyen

2021. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy szervízt, de nem foglalkoznak vele, viszont annyit mondtak, hogy arra ügyeljek, hogy váltóáram van benne. Annyit mondtam, hogy jó.
2021. ápr. 18. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

fesz szabályzónak a kimenetét rákell kötni egy egyenirányítóra és annak a kimenetére kell a motor elektromos rendszerét, ide már akksit is lehet majd kötni

én pont most csináltam meg egy motort váltóról egyenáramra, ha érdekel milyen alkatrészeket használtam és mit hova kötöttem akkor privátba tudok segíteni

2021. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elektromos rendszer alatt a lámpákat, dudát meg a hasonlókat értettem, ami a feszültségszabályzó középső dugójára megy alapból (legalábbis nálam)
2021. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!