Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó benzincsap mitől ereszt ?

Robogó benzincsap mitől ereszt ?

Figyelt kérdés
Ha álló motornál lehúzom a karbiról a csövet ami jön a benzincsaptól akkor nyomja ki a benzint rajta. Igazából az előzőt benzincsapot is ezért cseréltem le, vettem egy teljesen újat és ez is csinálja, ez mennyire normális ? Vákuumcső rajta volt úgy néztem, de gondolom annak semmi köze ehhez ilyen téren.
2021. ápr. 15. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a karbiról húzd le a csövet, hanem a csapról. Ha folyik, akkor a csap nem zár el.

Ha a karbiról húzod le, a csőben lévő benzin persze hogy kifolyik.

2021. ápr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs az lemaradt hogy kb ugyanannyi benzin ki is jött mint ami a tankban volt, beletoltam egy flakonba a csövet és másfél liter benzint ki is tolt..
2021. ápr. 15. 12:36
 3/3 krwkco ***** válasza:

Itt van erre egy link:

[link]

Gondolom ez egy vákuumos benzincsap, ami úgy működik, hogy amíg jár a motor és vákkuum van, addig nyit. De a vákuumnak meg kell szünnie valami lyukon keresztül és ez nem történik meg, itt lehet a baj.

2021. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!