Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Pajero 2.5td-nem...

Mitsubishi Pajero 2.5td-nem elég az ereje?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Pajerot venni, és a 2.5-öst neztem ki, mert azt hallottam róla, hogy megbízható, illetve sok van eladó és nem is nagyon drága. Az a 100 le amit tud, az terepre gondolom elég, miven diesel, és nagy a nyomaték, de városban és autopályán mennyire él?

2021. ápr. 15. 13:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen, pont azért akarzam pajerot, mert nem az a "kicsapatom slaggal a belsejét, mert koszos" érzést kelt.
2021. ápr. 15. 21:20
 12/15 anonim ***** válasza:
De van egyáltalán bármilyen szükséged terepjáróra? Mármint olyan igazi kőkemény offroad gépre? Vagy csak egyszerűen szeretnél egy nagy autót mert kicsi a kukid?
2021. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
😂😂 hidd el, nem faszméregetés miatt kell a tejepjáró. Meg azért szerintem a Pajero pont nem az, amivel ott vagizol, hogy mid van. Akkor vennék mást. De a kérdésre valaszolva kéne, mert a város határán lakok, és ha meglátnád milyen itt az út.....
2021. ápr. 15. 21:29
 14/15 A kérdező kommentje:
De igazából nagyon offroad gép nem kellene, bár tudom ez az, de tudod úgy vagyok vele, hogy ha többet bír az csak jó. Persze, egy Seat Arona(új) is elmegy itt, ami jó magas, de nem tipikus offroad autó.
2021. ápr. 15. 21:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Na erre akartam rámutatni. A Pajesz első és második generációja még sokkal inkább terepjáró, mint autó. Sokkal több bosszúságot okozna mint amennyi hasznod lenne belőle.
2021. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!