Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46 tulajok - jelleme?

BMW e46 tulajok - jelleme?

Figyelt kérdés
Kérdésem csupán annyi lenne, hogy miért hiszi a bmw e46 tulajok 99%-a azt, hogy ő az utak királya? Beülnek a 20-25 éves lerugott szarkupacba és egyből elhiszik, hogy ők aztán vitték valamire az életben. Ha meglátok egy ilyen típust; a sofőr az nagy valószinűséggel gyorshajt, szabálytalanul előz természetesen ezt a jószokást településen belül is folytatja. Valaki elmagyarázná nekem milyen érzés ebben ülni?- mi az ami sofőrjének jellemét ilyen mértékben befolyásolja?

2021. ápr. 16. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek veled, sajnos sok ilyet látok én is, persze nem mindenkire igaz ez, elsősorban kolompárék ilyenek, pár száz ezerért vesznek egy ócska vasat amin ott a márkajelzés és azt hiszik, hogy övéké a világ.
2021. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szokásos BMW-s fikázás, általánosítás...


Nekem volt E46 30i kupém, E36-om is. Ezekre az autókra jellemző - és sajnos ezért szereti sok boyracer -, hogy árukhoz és kategóriájukhoz mérten nagyon jó vezetési élményt nyújtanak. A soros hathengeres benzinesek, amiket ezekbe tettek, karakteres, szép hangú motorok, én is szeretem néha kiforgatni, amit nyilván úgy lehet, ha gyorsulsz.


A BMW teljesen jogosan tette magáévá a "Sheer Driving Pleasure", avagy "A vezetés élménye" szlogent, és az E46 méltán nagy kedvenc: van még benne az oldschool fílingből, sok visszajelzést ad, az M52TUB vagy M54 sorhatos motorok még a régi BMW-s karaktert hordozzák magukban. Így nyilvánvalóan alapból is az vesz ilyen autót, és nem mondjuk egy Mercedes C-osztályt, A4-es Audit, vagy valamilyen újabb autót azonos áron más márkától, aki szeret sportosan vezetni. Ebből pedig egyenes ágon adódik, hogy az összes idióta is ilyet vesz ebből a rétegből.


Így hát ennyire egyszerű a magyarázat. Jó őket vezetni, jó velük menni, tehát ha egy idióta vesz ilyet (márpedig miért ne ilyet venne, az ő igényeinek sajnos ez felel meg), akkor idióta módon fogja vezetni.

2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, kihagytam a lényeget, bár ez leszűrhető az előző kommentemből:


-"mi az ami sofőrjének jellemét ilyen mértékben befolyásolja?"

-Nem az autó befolyásolja, hanem az ember, akinek ilyen a jelleme, sajnos vagy nem sajnos megtalálja a számításait ezekben az autókban, így ilyet vesz. Nem a BMW-től lesz idióta az ember.

2021. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

#2

Mit sír a szád az altalánosítás miatt, amikor te magad is általánosítasz?

2021. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó vezetési élmény, erős motor + idióta = tragédia

Ilyen egyszerű a képlet.

2021. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
#4, én nem állítom hogy minden BMW-s f*szparaszt, tehát nem a márkát teszem felelősség azért, hogy sok barom vezet ilyet. Viszont mivel én járok és jártam sokat BMW-s találkozókra, nagyon sok tulajt ismerek, talán van is rá alapom.
2021. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért hiszi azt sok netes fotelhuszár, hogy mind ilyen? Ja mert látott párat, akkor el van könyvelve, hogy igen mind az, aki meg ugye normálisan közlekedik azt nem jegyzik meg, hogy jajj normálisan közlekedett.
2021. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak kivételek szép számmal, de akiket eddig láttam többnyire lakótelepi alsóbb osztálybeli egyének, sokszor kisebbségiek, mert már nekik is sokszor megfizethetők az E46, E60 bömbik.
2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!