Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G tulajok, mit...

Opel Astra G tulajok, mit szerettek és mit utáltok az autótokban?

Figyelt kérdés
Milyen motor van benne, és mióta vezetitek?

2021. jan. 24. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Nekünk egy 1.2-es G Astránk van, 2013 óta. Szüleimnek nincs vele baja, de szerintem unalmas.

2021. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik legmegbízhatóbb autó. Annyi, hogy családinak nem választanám, mert szűkös a hely benne.
2021. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

hogy rohad, lóg a tetőkárpit, minden műanyag széttörik rajta, beázik, mindegyik motorja problémás.

Nekem 1.7 dízel van, már mechanikus adagolósra alakítva, a-ból b-be még jó, de 2 kereke már a sírban van.

Használtan olcsón nem szabad ilyet venni.

2021. jan. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Az első ülésbe belekötözném aki megtervezte, és 8 órán át ott tartanám... Az F Astra első ülései kényelmesebbek voltak...
2021. jan. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Volt G-Astrám már vagy 8 évvel ezelőtt, de akkor is örültem hogy megszabadultam tőle.

"mit szerettem benne": elvitt A-ból B-be, szerencsés esetben

"mit nem": minden mást

2021. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Takaritani azt a nyüvedék müanyag borítast a küszöbön, na az para volt! Azt a redőzött v erezett nem tudom mi a jo szó rá müanyagot lejetetlen volt tökeletesre pucolni. Biztos ha szakmam lenne az autokozmetika... de nem az.

Meg a sofőr üles elfaradt 400e km alatt.

Amugy jo kis kocsi volt!

2021. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem eddig a G Astra öregedett a legszebben az összes autóm közül. 2 évesen vettem, 10 évesen adtam el, és ez alatt az utastérben összesen a váltószoknyát kellett cserélni - kormányon, váltógombon, üléseken zéró kopás, belül 10 évesen is úgy nézett ki, mint új korában. Amikor eladtam, az első ember aki megnézte alku nélkül vitte azonnal. Műszakilag se volt sok baj vele, és bármit kellett cserélni (a mostani autómhoz képest) fillérekből megvolt.


Most egy Octavia van, ezen 5 éves korában már a bal első ajtó kapaszkodója lóg, a kilincsről lekopott a "krómozás" és helyenként foltos az üléskárpit (mitől fogalmam sincs).

2021. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
semmit suzuki swift a legjobb
2021. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Huh mennyi 2.0 dti volt családi és baráti körbe. Sikerült 1 g astra van-t kifogni, amibe hiba nélkül bele raktunk 200.000km-t 2 év alatt aztán mert hogy milyen jól bejött jött még 1 meg még 1. Végeredménybe apu haverjának volt 1 kombi meg egy zafira, nekünk volt 2 van aztán lett 1 kombi is meg még egy van, de az donornak kellett. Amibe bele raktunk 200k-t annak elkezdett véres lenni már a torka itt volt benne 440.000 akkor adtuk el gombokért. Az összes többinek adagoló illetve porlasztó problémája lett. Mi vettünk olcsón 1 adagoló hibásat, mert a donorba volt egy jó motor, de a szerelő inkább a motort cserélte ki, mert egyszerűbb és gyorsabb volt.


Akkor se voltak fiatalok, most meg még annyira se, én sose ajánlottam senkinek, legalább is a dizeleket, akkor sem voltam úgy oda érte A-ból B-be elvitt első autónak jó volt, de semmi pénzért nem kéne megint.

2021. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
9-es vagyok, OPC bármikor jöhetne, de más modell kizárt.
2021. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!