Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezerles csere munkadija...

Vezerles csere munkadija 25ezer,golf4 realis ar?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:40
1 2 3 4
 31/39 mindentudó99 ***** válasza:
Na ezért vátottam én is. Ez a másik sokkal korrektebb. Megmondja mikorra vigyem és akkor csinálja. Nem tárolja ott. Nem tárolja ott úgy hogy már kész csak ott tartja hogy tudjon még rászámolni mennyit dolgozott. Átnézi felhív mennyi lesz komplett és hogy csinálhatja e. Nincs meglepetés stb. Amint kész adja is vissza.
2021. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a kókler sajnos.

Normális szerelő elmondja, hogy ilyenkor kell cserélni görgőket, vízpumpát mindent.

A munkalapon pedig tételesen felsorolja, hogy miket csinált. Aki csak annyit ír a munkalapra, hogy járműjavítás azt el kell kerülni. Én is voltam már ilyennél. Adott számlát de igazából minek, mert bármi problémád van simán letagadja, hogy ő nem is nyúlt az adott alkatrészhez.


Vezérlés hosszabb dolog de én mindig ragaszkodom ahhoz, hogy megvárom a munkát ha csak 1-2 órás dologról van szó. Mert akkor ott előtted kicseréli, látod mit rak bele, látod hogy rakja össze stb.

Futóműszerelésnél vagy fékszerelésnél mindig megvárom. Így nincs az, hogy nem is az a tárcsa kerül bele amit kiszámláz vagy nem az a szilent, toronycsapágy, lengéscsillapító stb.

Aki erősen raaszkodik, hogy márpedig hagyd ott az autót azzal úgyis lesz valami stikli. Jó esetben csak annyi, hogy ül rajta 1 hetet de megcsinálja, rossz esetben nem cseréli amit kérsz csak kiszámlázza.

2021. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 mindentudó99 ***** válasza:
Én viszon nem tudtam meg hogy sokat fizettem e vagy nem. Pedig most már érdekelne
2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#33 Nem, a tiéd reális.
2021. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#33-as, tied az 1.5DCi? A 230.000 nagyon húzósnak tűnik, de ehhez tudni kellene, hogy pontosan miket cseréltek és milyen gyártmányt tettek be. Az biztos, hogy te nem kaptál kedvezményt. :-)
2021. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 mindentudó99 ***** válasza:
Continentál szett. Tudom drága. Azért a 75 ezer munkadíjat sokallom.
2021. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 mindentudó99 ***** válasza:
Igen 1.5 dci. Fetebb írtam mik voltak. Mit vittem én.
2021. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Egy átlag Conti szett kisker áron 40.000Ft, egy jó minőségű vízpumpa is meg van 30000-ből. Levonva a munkadíjat, többi szűrőt, még mindig nem találok kb. 75000-et, kérdés, cserélték-e a hosszbordásszíjat, annak a görgőjét, fagyállót, de még így sem stimmel. :-) Én továbbra is sokallom a tied 230000Ft-os végösszegét.
2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 mindentudó99 ***** válasza:
Cseréltek mimdent de tudom hogy sok. Arra emlékszem csak a vezérlés csere munkadíja 75 ezer volt. Munkatársam a Asrtájában 100-ból megvolt anyag munkadíj egy másik helyen. Na mimdegy. Ő többet bukik mert többet nem viszek oda kocsit és más se a családból. Biztos megérte lehúzni engem. Találtam egy korrekt szerelőt azóta hozzá visszük.
2021. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!