Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntetne a rendőr?

Ezért megbüntetne a rendőr?

Figyelt kérdés

Az autóm fényezése/festése sajnos pocsék.(már így került hozzám)

Most le festettem rendes alapozóval, autó festékkel a lökhárítómat.

Nagyon megtetszett a szín, arra gondoltam át festeném az egészet. A forgalmimban zöld szín szerepel, de ugye ez teljesen más zöld. Ezért büntetne a rendőr ha az egészet át festeném vagy nem mivel zöld? Egyébként másfél hónap és műszaki vizsám lesz, de nemtudom elképzelni hogy ha esetleg mást színt írnának be és új forgalmi/törzsöknyv kéne akkor erre mi mást irnának ha nem zöldet.

[link]


Válaszokat előre is köszönöm!:)


2021. ápr. 17. 15:51
1 2
 1/15 Beviz Elek ***** válasza:
85%
Nem tesznek különbséget. A zöld bármilyen árnyalata lehet.
2021. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Én motort festettem így át úgy 10 éve. Teljesen más kék volt az eredeti színe. Nekem nem szolt se rendőr se a műszakis figura.

De már nem hiszem, hogy be merném vállalni. Átfestésnél ha jól emlékszem el kell menned vizsgáztatni is. De nem lehetetlen küldetés. Ha szeretsz nyugodtan aludni, csináld meg hivatalosan:)

2021. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én hivatalból kérdeztem és igen is számít!
2021. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A vizsga az meglesz másfé hónap múlva, csak azt nem szeretném, hogy ha mondjuk jövő héten neki ugrok megcsinálom akkor vizsga elött megállítsanak és megbüntessenek:)
2021. ápr. 17. 16:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért? az új szín nem zöld?
2021. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nyílván:D de teljesen más "árnyalatu" ezért tartok tőle.

Szeretnék tájékozódni még mielött hülyeséget csinálok. Én nem értek hozzá hátha mások igen:)

2021. ápr. 17. 16:35
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Zöld-zöld, a rendőrt nem érdekli, hogy libafos vagy menta zöld, nem számít, emiatt nem kell újra vizsgáztatni.
2021. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Így van, ha nekiállsz hivatalosan elintézni, mit írnak az új forgalmiba? Azt, hogy "másmilyen zöld" ? Nem kell ezzel foglalkozni.
2021. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
zöld az zöld
2021. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ÉS szerinted a rendőrök színspektrométerrel járnak, és fejből tudják minden kocsi minden színárnyalatát, és ha eltér 1 árnyalatot akkor írják a csekket? Ennyi neuronnal hogy maradsz életben? :D
2021. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!