Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha levágtam a Suzukiban a...

Neo80 kérdése:

Ha levágtam a Suzukiban a hátsó biztonsági övcsatot, amibe beledugom a szijat, és előre raktam gyorszárral, mit fog a rendőr ahhoz szolni? Nagyon megbüntetnek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor van gáz, ha nem a rendőr büntet meg, hanem a sors egy karambollal...
2016. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem kérdés, hogy a vizsgabiztos mit fog szólni a műszaki vizsgán?

A rendőr, ha észre veszi, megbüntet, műszaki vizsgára küldi az autót.

A vizsgabiztos meg észte veszi, nincs ha...

2016. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt miért is tetted? magamtól ki nem találom...
2016. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hülyeség,kb 5 ezer ft caklipakli egy hasznalt "új" öv pótlása,akkor annyit megér az ember biztonsága h ne kezdjen sufnigányolásba


2 műszakin ha nem "okosba" megy át ,akkor gondok lehetnek. A rendőr már csak egy halmazati probléma.

2016. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21 éves modell, az alja szétrohadva, műszakin nem megy át vagy ha igen többe lesz mint az egész auto,-120-ért vettem-hátso övcsatok uj állapotban vannak, lévén suzuki, egyszerü embereké volt, soha nem lettek használva, alsö csatok totál szét vannak menve. Ha kitalálok valami biztonságos rögzitést gyorszár helyett, működik, viszont azt nem tudtam hogy a rendör idö elött műszakira küldheti a kocsit. Igy meggondolva nem kellett volna, mert nem akarom műszakiztatni
2016. okt. 31. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet h nem hajol be a rendőr a kocsiba nézegetni az övet. Ha szerencsétlen (nem lenéző értelemben) vagy kifogsz egy kukacoskodóbb rendőr akkor lehet cumi. Szerencse kérdése milyen rendőr állít meg.
2016. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!