Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is van úgy, hogy friss...

Más is van úgy, hogy friss jogsisként amit kreszbol tud, azt alig tudja lereagalni a közlekedésben?

Figyelt kérdés

Megvan a jogsim egy eve. Nem vezettem semmit se. Most kezd érni a dolog, eléggé erzem,hogy nélkülözhetetlen lesz a vezetés.


Megvannak szabályok, pl. a jobbkez szabály, kanyarodás, es stb, de amikor ülök a kocsiban, el kell gondolkodni hogy is van mindez gyakorlatban, nem jon automatikusan, ahogy azt elvárnam. Mondom en vagyok hulye?!?!?!


Mindenki igy kezdi? Eloszor élesben másnak is tétovázás, bizonytalanság volt?

A masik amitől felek,hogy lefulladok kikanyarodas közben.


Tenyleg szertnek fejlődni. Vezetni. De jo lenne tudni, hogy en is képes vagyok ra ezen félelmek mellett!



2021. ápr. 17. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elsőre mindenkinek sok az inger.

A fontos, hogy ne menj gyorsan, ne kapkodj, hogy maradjon időd mindenre.


Kezdőként mindenki lefulladgat, kis gyakorlattal majd belejössz.

2021. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk ketté a dolgokat.


A lefulladás az autó kezeléséhez kapcsolódik. Ezen úgy segíthetsz, hogy kimész egy néptelen helyre (Tesco-parkoló sokadik sora), és csak kuplunggal indulsz. Lefulladsz négyezerszer, de utána ráérzel, és nem lesz gond. Sőt, egy másik autóban sem lesz gond. Nem megoldás sem a dízel, sem az automata, csakis a gyakorlás. Hidd el, nem ördöngösség, csak rá kell érezni, és nem kell különleges képesség hozzá!


Ami a forgalmi szituációkat illeti, az megint más. Szerintem ne sajnáld a pénzt, és főleg ne szégyelld, vegyél gyakorló órákat! Biztos vannak jó oktatók (sajnos én ebben nem tudok segíteni), akik segítenek átültetni a gyakorlatba a tudásod! De ezt csak akkor érdemes elkezdeni, ha a jármű irányítása (nem lefulladás) már készségszintű.

2021. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Jo a tipped! A tanár tenyleg szükséges lenne!
2021. ápr. 18. 07:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!