Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minimum kb. mennyiért lehet...

Minimum kb. mennyiért lehet már kapni egy olyan jó állapotú BMW-t amire az első fél évben nem kell költeni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bármikor bármilyen autó meghibásodhat, de mennyi az az összeg (akár intervallum) amennyiért olyan BMW-t lehet venni (akármilyen típus), amit megvásárolva nagy valószínűséggel az első fél évben semmi gondja nem lesz?

2021. ápr. 18. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is 4+ milliót mondanék, bár egy magasabb felszereltségű vagy exkluzívabb típusra inkább 5-6+ körül. Emellett azt mondanám, hogy legfeljebb 5-6 éveset. Én már 4 éves kor felett sem vennék.

Ugye prémiumról van szó, ha az újkori árának már csak a töredékéért veszed, annak nyomós oka van.

2021. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az aktuális kínálat tetejéről válogass. Bár, ha ez az első kérdés, akkor lehet, hogy a BMW nem a te autód.

Az új BMW-k legalább annyi "veszélyt" tartogatnak, csak azoknál a javítás többmilliós tétel.

2021. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántásból írom,de a második félévben ha beesik egy komoly több milliós javítási tétel akkor jobban fogod magad érezni? Nem! Összeget meg nem lehet meghatározni mert van több széria,kivitel,évjárat és megannyi tényező ami befolyásolja az árakat. Ha azt mondanánk 5 millió akkor keresnél 5 millióért ? E60-ért már éppen sok is LEHET az 5 millió, egy F10-nél (jó állapotú) 5 felett mozognak. G30 meg nincs is annyiért. Nézzél ki egy szériát először is,utána döntsd el,hogy benzin vagy dízel kell utána gondold át mennyi pénzed van rá illetve szervizre és mennyire esne rosszul ha 500 ezret vagy 1 milliót ki kell fizetni az autóra /év. Ha ezek mind megvannak akkor tegyél fel kérdést egy konkrét szériáról vagy típusról mert normális választ így nem lehet adni. Nem utolsó sorban legyen az bármelyik széria vagy bármi az átlag ártól felfele érdemes autót nézni lekövethető előélettel esetleg garanciával,így kisebb az esély a csalódásra.
2021. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a Sixt autókölcsönzö (Németország) lenyugdijazott BMW-it nézegettem. Egy 2016-os F30 touring, közepes felszereltséggel: manual váltóval, szövet belsövel, kis navi, radar elöl hátul, viszont nincsen adaptiv tempomat csak tempomat, elektromos csomagtérajtóval, tolatókamerával, ülésfütéssel 15 ezer euro, ami kb 5 millió forint. Az ügyintézö mondta, hogy egy korán lenyugdijazott autó, mivel volt egy ráfutásos balesete, viszont a kár nem volt nagy, mindössze 8 ezer Euro (ebböl fele a két elsö lámpa, a többi a lökhárito és a pdc radarok, patentek, egyebek, munkadij) és tudjuk, hogy a németek hogyan viszonyulnak a kárhoz - mindent cserélnek.

Mivel sérült autó volt, igy azonnal lenyugdijazták, kb 1 éve áll a frankfurti telephelyen. Fórumokon azt irják, hogy bomba jó autók vannak bomba jó áron, az autót gyorsan el lehet hozni, viszont az ügyintézés lassú nagyon.


Hogy megéri-e a BMW? 4-5 éves autót megéri, de nem 5 milliós kerettel. Én inkám 6,5 milliós kerettel vennék autót és aztán minden lehetséges dolgot kicserélni, ami problémás lehet: vezérlés, fék, hütörendszer vizsgálata, szilentek, minöségi téli-nyári gumik, kipufogó, kis hibák javitása, stb. Kb 1,5-2 millió egy rendes elsö szerviz.


Ha van 6-7 milliód, akkor egy f30 320d vagy 320i jó választás lesz 5 millióért.

2021. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze majomra, legyen pénze banánra is!!
2021. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15:


Igaz, igaz!

2021. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15:

Igaz, de a kérdező legalább először érdeklődik, ez pozitívum.

2021. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!