Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire foglalkoznak a...

Mennyire foglalkoznak a rendőrök a robogósokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy malaguti f12 100-am. Jogisítványom egyelőre nincsen most fogom elkezdeni. Általába a dunaparton megyek vele nagyon nagy hely van ott. És ember is alig. Viszont ha eszrevesz egy rendőr mennyire akar megállítani? Lámpám,visszapillantóm,indexem van. Es minden ami a közlekedéshez kell. Esélyes hogy nem állít meg közútom vagy mindenképp megállitanának?

2021. ápr. 18. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg még 47szer. Hátha valaki olyat válaszol amilyet hallani akarsz.
2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megállít vagy nem.

De most van ez irányú törvény módositás és ezután bűncselekménynek számit a jogsi nélküli vezetés.

Jobb ha kivársz addig.

2021. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez a szabálytalankodni akarok, van e rendőr arra, ezt hagyjuk már. Közlekedjen mindenki úgy, mintha mindig lenne rendőr és akkor nem lesz baj, nem veszélyeztetsz másokat stb. Csináld meg a jogsit, utána mehetsz robogózni.
2021. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én most azt kérdeztem hogy mennyire foglalkoznak a robogósokkal nem azt amit tengnap:D
2021. ápr. 18. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
A robogóst azért állítják meg, mert köztudott hogy nem szeretik jogsival használni, meglógni nem tud, és rá van kényszerítve hogy megálljon és fizessen ha nincsen engedély.
2021. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyanyámat aki a bajai Dunapartra megy le Babettával a pecázó nagyapámnak kivinni az ebédet valószínűleg nem nagyon állítja meg a rendőr, de a fiatalokat ugyanúgy kiszedik, mint bármely más közlekedőt - a motoros rendőrök meg amúgy is minden más motorost megállítanak, pláne fiatalokat, mert tudják, hogy abban a korban lehet és érdemes még edukálni.
2021. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Harmadik: ahol szoktam motorozni arra nincs rendőr..És ott az embereket sem zavarom..Nagyon jókat szoktam arra motorozni. Viszont úgy tudok kimenni oda hogyha rámegyek a főútra..
2021. ápr. 18. 18:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat:)
2021. ápr. 18. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire foglalkoznak, a lottószámokat nem kérded meg rögtön?

Ha épp olyan kedve van a rendőrnek akkor megállít, aztán lehet hogy reggel pont összeveszett asszonnyal, emiatt a kedve is rossz így nem enged el ejnyebejnyével, hanem rögtön feljelent...


Komolyan, ez a kérdés kb ilyen kategória.

2021. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!