Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MotoGP mellett milyen motoros...

MotoGP mellett milyen motoros futamok vannak meg?

Figyelt kérdés

Ha jol ertem a moto 2- 3 - GP egy azon csoport kulonbozo kategoriai (gyorsasagimotoros vb)

De hallottam hogy van superbike VB es supersport VB is.

Mi a kulonbseg ezek kozott? Mas szabalyok is vannak? Vagy olyan ez mint a fociban a kulonbozo kupak es tobben is indulhat 1 versenyzo?

Vannak meg egyeb kupak is?


2021. ápr. 19. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nig a moto gp az f1 hez hasonlo prototipus versenygepek, amik direkt erre keszultek, addig a Superbike inkabb a szeria motorok verseny verzioi. A supersport pedig az sbk alacsonyabb kategoriaja
2021. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, és ezek a versenyek milyen időközönként vannak, van valami oldal ahol részletesen le van ez írva? a motoGP futamokat neten nézem az arena4 csatornán (a digi csomagokban ez nincs benne), a többi is ezen a csatornán van?

köszönöm!

2021. ápr. 19. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sbk szezonyito 32 nap mulva kezdodik Aragonban. Nagyon jo futamok vannak, en minden evben nyomon kovetem. Eurosport minden futamot kozvetit a teveben.
2021. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
P1 race .hun megtalalod a versenynaptarat
2021. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!