Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le a robogóm?

Miért fullad le a robogóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Malaguti f12 100-am. Ma szerettem volna vele menni.beindítottam és kb 10mp után lefulladt. Megpróbáltam újra megint lefulladt..Hiába adtam rá gázt úgy is..Mi lehet a baja? Én nem értek még hozzá annyira:/

2021. ápr. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából több oka is lehet. Karburátor tiszta?-Benzint kap?.

Robogóknak nagy nyűgje az automata szívató illetve a benzincsap is (főleg ha vákumos). Azt javaslom, hogy először a karburátort takarítsd ki,- állítsd be (ha eddig jó volt akkor ne állítgasd).

2021. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg jól van.tenganp még mentem vele gond nélkül. Én sajnos még nem ertek hozzá most tanulgatom.De aki tud segíteni ő csak ilyen 7fele tud jönni.De köszönöm a segítséget.Benzint kap egyébként azt látom
2021. ápr. 20. 16:50
 3/3 anonim válasza:
Nekem szokott mostanában, hűvösebb időben ilyen gondom lenni, nem szereti a motor a hideget. Olyankor ráindítok többször, egy idő után felmelegszik annyira a motor, hogy használható legyen.
2021. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!