Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz eladni egy...

Mennyire nehéz eladni egy 2012-es audi a7-est magyarországon?

Figyelt kérdés

Használtatón láttam, hogy ebből a kategóriából 5.5 milliótól egészen 7.5 millióig hirdetik a kocsikat. (Összesen 17 db van a 2012-es modellből)

Az évjáratot leszámítva pedig összesen 96 db.



A legolcsóbb amit találtam, az 4.99millió volt, 2011-es évjárat.


Ha én mondjuk 6 millióért meghirdetem, és jó állapotú, automata váltós , 150 kw, dízeles, 25x.xxx km van benne,



Mennyi idő alatt kel el egy ilyen értékű kocsi ?


Pár hónap, vagy akár évek is lehetnek?


Fogalmam sincs mire számítsak, lehet hogy 1-2 hét alatt elviszik, de lehet rajtam rohad ?


Vélemény?



2021. ápr. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de, ha 1-2 hét alatt nem megy el, hiába vársz tovább. 10 éves autó, 250 ezerrel 6 millióért drága. Kevesen keresnek ilyen autót, mert akkor már inkább 2-3 éves Kia, Toyota, stb.
2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezebben eladható típus, ha csak egy A3 vagy A4-ről lenne szó, akkor hamar elvinnék. Egyébként az árat nem csak a KM és a kor határozza meg, hanem legalább annyira az állapot is.
2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag ritka típus, lehet hosszú idő lesz mire elviszik.
2021. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából csak rettenetesen áron alul. Ne pontozz le, mondhatni majdnem ugyanilyen tapasztalattal rendelkezem. Mostanában akartam eladni 5 éves A5-ösöm, de nem is azzal van a baj, hogy nagy a kínálat belőle (mert nem), hanem az, hogy összességében nagy a használtautó-dömping és az olcsó autókat keresik inkább, nem a drága, bonyolult kocsikat. A megalázóan alacsony ajánlatok (többek közt a készpénzes autófelvásárlás csoda) helyett beszámíttattam másikba, így egy elfogadgató árat kaptam érte. (Édesanyám 1.1-es Trabantját 12 óra alatt elvitték 3 hónapja :DD)
2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Az a gond ha 6 millióért akarnék venni most autót akkor nem hiszem hogy egy 250 ezret futott 2012-es autót nézegetnék.


Jó, persze ha nagyon sokáig fent van a hirdetés nyilván növeled hosszútávon az eladás esélyét. De belátható időn belül nagyon áron alul menne csak el.

2021. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is most láttam Nasz Dani videóját kérdező :D Nem túl kapós típus amúgy, mert drága. A magyarok meg nem luxust akarnak általában, hanem olcsót, megbízhatót, ami pont nem ez a kategória.
2021. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen,sok jóra ne számíts,szerintem nagyon kevesen lennének hajlandóak venni egy 8 éves prémium/luxus autót 250e km-el 6 millióért.Ez már az a kor és futás amikor már minden baja kijöhet,egy ilyen autóban sok az extra ami ugye pont nála romolna el.Aki tényleg ilyen kategóriájú autót akar az megveszi újonnan vagy pár évesen.Vannak ugye nagyravágyó emberek akik beleugranak a használt prémiumokba és utána szívnak vele de ők 6 milliónál sokkal kevesebbért veszik.
2021. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na én meg úgy gondolom, hogy a Q7est hamar elviszik. Elég megbízható, tartós strapabíró gépnek bizonyul az évek során, a 3.0 TDIvel szeretik. Tedd fel, szerintem találsz rá vevőt. Persze ne várd, hogy 2 nap alatt elmegy, legyél türelmes.
2021. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaajj bakker, most látom, hogy A7, nem voltam figyelmes. Hát nem tudom. Szerintem el lehet adni, de idő kell rá.
2021. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi !
2021. ápr. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!