Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2012 augusztusáig Magyarország...

2012 augusztusáig Magyarországon dolgoztam, tb fizetve volt. Kijöttem Németországba, de úgy alakult, hogy csak 2013 júliusától lett olyan munkám amihez biztosítás is járt. Visszamenőleg ki kell fizetni?

Figyelt kérdés

Fiatal voltam, konkrétan nekem nem jutott eszembe kijekentkezni, “ők” nem kerestek. Külföldön vagyok biztosítva.

Ezt 2017-ben eszükbe jutottam.

Elküldtem mindent amir kértek..Jelezték, hogy minden rendben.

Ez a 10 hónap amíg nem voltam biztositva elévült ?



2019. júl. 5. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a gyerekektől ennyit sem tudtam normálisan leírni :)

Tehát az a 6-7 évvel ezelőtti 10 hónap elévült?

2019. júl. 5. 14:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 évre visszamenőleg lehet követelni az elmaradt díjakat, de nemnértem, mert 2 helyen nem lehetsz egyszerre biztosított.
2019. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2012. augusztusáig voltam otthon biztosítva.

Van egy 10 hónapos szünet... s aztán 2013 júliusától Németo.-ban vagyok a mai napig biztositva.


2017-ben mindent elküldtem amit kértek és ugyanazt a levelet kiküldtek a magyar levelezési címre most 2 év elteltével.

2019. júl. 5. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is így voltam, és kiküldött egy csekket a nav 10 ezer forintról.
2019. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magyarországon MINDEN lehet
2019. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!