Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó még ez a típus?

Mennyire jó még ez a típus?

Figyelt kérdés

Amit kinéztem következő autónak, az egy E60. Egy utószériás darabot szeretnék venni, tehát 2009-2010-es évjáratot. Már több ismerősömtől hallottam, hogy nagyon jó autó ha egyben van és vigyáztak rá és addig kell még venni amíg vannak szép páldányok, ugyanakkor ahogy hallottam a sok lelakott példány miatt elég rossz már a hírneve.

Vagy inkább már nézegessek F10-est? Azt szintén a 10-es évek elejéről nézném, mindegyikért 5-7 milliót adnék.



2021. ápr. 21. 20:23
A kérdező szavazást indított:
E60, még vannak szép darabok
Már inkább F10
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó füstölős 4-es golf testvérem
2021. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább E60 valami jó motorral. Azért mert abból ennyiért a kinálat tetejét adják.
2021. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az E60 szerintem sokkal karakteresebb és jobb, mint az F10. Megbízhatóságban is.
2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
e60-al jobban jársz szerintem ha ennyi a keret bár nem tudom milyen motorral nézted(viszont nem adnék 7 milliót pl egy e60 535d-ért). F10-ből is faceliftes modellt néznék ha amellett döntenék de ha a kínálat teteje a cél akkor nem biztos ,hogy az f10 lci esetén elég az 5-7 milliós keret ha tényleg patika állapot kell.
2021. ápr. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
E60-ból egy 30d-vel nehéz (de nem lehetetlen) mellényúlni. Sokat bírnak azok a motorok, nagyon jó konstrukció.
2021. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Például ez egy jó vétel lehet: [link]
2021. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!