Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 4 benzines első...

Vw golf 4 benzines első autónak mennyire őrültség? Melyik típus a legjobb belőle?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy ez lesz az első autó, de ez jön be a legjobban. Csak jó lenne, ha összejönne. Sok embertől hallom, hogy szét vannak hajtva. Rozsdásak, nehezen lehet jót kifogni, persze biztos van az a pénz. Max 600.000 ft-ot szánok, de ez már a plafon. Esetleg ha tudnátok helyette másikat ajánlani, szívesen fogadom. Még a 3-as polo-t, peugeot 206-ot nézegettem.

2021. ápr. 2. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
600 csak az autó, vagy mindennel együtt 600 a keret?
2021. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Max 600-at szánok csak az autóra.
2021. ápr. 2. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha benzinesbe gondolkodnék, én enyiért 1.4-es corollát vennék, ha meg kell az erő akkor 2.0 benzines Avensist néznék vagy megprobálnék szerezni egy értelmes állapotú VW féle 1.8T-t
2021. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem sikerült speciel találni 1.8T-t 550-ért, apróbb hibák vannak rajta, de egyébként nincs rossz állapotban
2021. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem az avensist, elég nagynak tűnik, nekem kisebb kéne, de ezt elfelejtettem írni az elején
2021. ápr. 2. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
1.4 golfot ne vegyél soha!!!! Én most cumizok a másodikkal, elsőnél szelepszárkopás,dugattyúgyűrű stb(kéken fűstőlt), a mostani alacsony olajnyomás...
2021. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Colt, Corolla, Almera, Accent, Getz, Civic én ezek között nézelődnék


1.4 VW motorok nem a legjobbak, 1.6 már inkább csak szerény véleményem szerintem akkor már legalább 1.8, mert nagyjából ugyan annyit eszik csak még megy is.

2021. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1.6 motorral szerintem ideális első autónak, persze ha a ferdehátúról beszélünk. Az 1.4 max városba elég, az 1.8 is jó motor alapvetően, de mivel jóval ritkább, nem áll úgy hegyekben az alkatrész, mint az 1.6-hoz.
2021. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én közel 800ért vettem a leonom, majd vásárlás utáni fél évben ráköltöttem vagy fél milliót (de inkább többet) különböző szervízekben, szerelőknél.
2021. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 90 Lovas tdi-ket vagy pl vw bora ami mondhatni a golf testvére .

A 90 Lovas 1.9tdi már golf 3 korszak óta egy atom biztos technika egyszerű adagolós dízel semmi űr technika csak ami kell és mellesleg nem drága az alkatrész és stabil történet na meg kaszni elem hibátlan is van simán bontásból és sok minden más is

2021. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!