Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo,Golf 4,Suzuki...

Fiat Stilo,Golf 4,Suzuki Swift,bmw 316i Vélemények kezdőautónak ?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban?Friss jogsim van. Jelenleg Egy Három Ajtós Fiat Stiloval szemezek,De a többi is mind tetszik.

2021. ápr. 23. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikből előbb találsz jobbat.
2021. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Kezdő jogsival mindegy. Úgy is többet fogod javítani őket mint vezetni .
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Golf 4-et vennék dízelbe. Az nagyon jó konstrukció, és ha találsz belőle jó állapotút, az jó lehet
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
csak a swift, lehetőleg ezres, ha már biztosan vezetsz mehet 1.3 is
2021. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez a pénztárcádtól és az ízlésedtől is függ. De ha ajánlanom kell valamit akkor a Golf 4 az. Nekem is most ez az első autóm. Nem drága, jó a töréstesztje, olcsón fenntartható. Persze ebből is ki lehet fogni a hulladékot mint minden autóból. Nekem 1.9tdi van, kezdőként jól jött a dízel mivel ezzel szinte lehetetlen lefulladni :D. Nem a legerősebb de autópályázni is bőven lehet vele azért. Felszereltségét nézve is fapadostól kezdve fűthető bőrbelsőig mindenféle felszereltséggel kapható elég olcsón.
2021. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Azért írtam ezeket az autókat mert ekkora a keretem jelenleg rá. Szerintem a Golf 4,Fiat Stilo közül lesz a befutó :D ezeket néztem viszonylag tűrhető árban
2021. ápr. 24. 08:35
 7/13 anonim ***** válasza:
swift
2021. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Stilo-t engedd el, egy olasz hulladék, Fiat-tol egyébként is mit vársz. 316-os bmw, gyenge és bmw-bol van, minden baja is lehet, szintén felejtős, a Swift a legjobb ezekből.
2021. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Golf,


Stilo megbízhatatlan egy Golf-hoz képest, BMW-t el kell felejteni Golf árban, egyes Swift meg teljesen más kategória

2021. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Farkas999 ***** válasza:

Új, vagy használt autót szeretnél?

Mennyi a kereted?

Mire szeretnéd használni?

BP-i, vagy vidéki használat?

Mennyire lesz gyakori az autópálya használat?

Hány utasra számítasz általában?

Lényeges-e a csomagtartó mérete?

2021. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!