Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo,Golf 4,Suzuki...

Fiat Stilo,Golf 4,Suzuki Swift,bmw 316i Vélemények kezdőautónak ?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban?Friss jogsim van. Jelenleg Egy Három Ajtós Fiat Stiloval szemezek,De a többi is mind tetszik.

2021. ápr. 23. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Használt

700 Ezer HUF

Többnyire városba haszálnám Szegeden

Többnyire Én,és párom

Nem lényeges

Ezért is szemeztem a 3 Ajtós Benzines Fiat Stiloval.

2021. ápr. 24. 19:39
 12/13 Farkas999 ***** válasza:

A Stilot én sem ajánlom, a céges flottánkba volt 25 darab. Többet voltak szervízben, mint forgalomban.

Volt pár évig mindenféle Dacia autóm, soha, semmi gond nem volt velük. Ha ennyi a kereted , én ezt venném:

[link]

2021. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is stilo van, faternak is, és semmi bajuk nincs. 18-16 évesek, enyém 1.2-es,fateré 1.9 jtd. Rohadt sokat futnak, de nincs gondunk velük. Egyébként szerethető kis autó.


Aki a fiat-ot szidta fentebb, hogy mit várnak tőle... Talán megkéne nézni, hogy ha szart gyárt, akk hogy nem csődöl be... Fogyi...

2021. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!