Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki KLE 500 vélemények?

Krómgyűrű kérdése:

Kawasaki KLE 500 vélemények?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a motor, lassan el is szeretném kezdeni az A2 jogosítványt.

Mi a véleményetek erről a motorról? Motorikusan mennyire megbízható, egyszerű? Futóműve mennyire használható földúton, terepen?


Azonban csak 172 cm magas vagyok.

Le érne-e a lábam egyáltalán?



2021. ápr. 23. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet veszel, de a lábad szerintem le ér 85cm ülésmg.
2021. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1# vagyok úgy értettem miyen évjáratút, bocsesz.
2021. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.cycle-ergo.com , itt a legtobb motorhoz meg tudod nezni adott magasság mellett milyen az ulespoziciod es hogyan er le a labad. A motorrol meg annyi, hogy ez egy jo motor, de hasznalt motor, arra mindig kolteni kell, ha ez tetszik, alapos utanajarassal jot fogsz tudni venni, de ez minden fajta motorvasarlasra igaz, a legmegbizhatobb motorbol is lehet elhanyagoltat venni, es sokat rakolteni. A motorok legnagyobb resze az ismert tipushibaik ellenere is megbizhatoan uzemeltethetoek, csak tudni kell mit veszel, es mire kell mand odafigyelni. Odafigyeles, torodes, megfelelo karbantartas, jo alkatreszek es nincs gond.
2021. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!