Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb ablaktörlő lapát...

Nagyobb ablaktörlő lapát karcolhatja a szélvédőt? Vagy az előző rossz állapotú?

Figyelt kérdés
Már több hónapja ,szar állapotú ablaktörlőt használtunk a kocsin, ma cseréltem ki, de egy nagy csík van az ablaktorlő lapát vonalában. Ez ettől lehet, vagy véletlen a nagyobbat az anyósülés felől tettem fel és kipróbáltam max 4-5t ment így, vagy ettől lehet??(most tűnt csak fel)

2021. ápr. 25. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem karcolhat attól, hogy nagyobb

Bizonyos lapátok bevonják vízlepergető réteggel a törölt felületet, nem ennek a széleit látod?

2021. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lementem ledörzsölni ,de nemtudtam, ezért gondoltam ,hogy karc. Annak a vonálaba van amelyen töröl a lapát..
2021. ápr. 25. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az még lehet, hogy valami gyári hibás lapát és azért karcol, vagy összeszedett valami kis követ, de a mérete miatt nem
2021. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább azt tudnád hogy a régi lapát vagy az új csikarta meg.

Ezt azért tudnod kellene.

2021. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom lehet.. azért nemtudom mert ez mégcsak próbálva volt..4-5x ment. És ez a karc most tűnt fel..de végig és elég vastagon..
2021. ápr. 25. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt, hátha segít.

Ablaktörlő lapát nem, de az általa összeszedett por, apró kavicsdarab karcolja a szélvédőt. Érdemes ezért áttörölgetni mosáskor az ablaktörlő lapátot is.

2021. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2021. ápr. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!