Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom kulccsal lezárni az...

Nem tudom kulccsal lezárni az autót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy nissan almera n16 os autóm,amit elég ritkán zártam le kulccsal,de egyszer csak nem fordul el a kulcs,vagy csak nagyon sokadik óvatos próbálkozásra a ZÁRÁS felé, nyitás felé pedig sima. Mi baja lehet? otthon szerelhető?


A másik: A gombos lezárás működik, távirányítóval, azonban ott pedig cseréltem elemet és azóta nem "pittyeg" ,nem riaszt, néha néha ad hangot de elmegy megint.

Ennek mi baja lehet?

( akku pozitívat már leszedtem, hátha elfelejti)



2021. ápr. 25. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs lyukat fújd be wd-40-nel, attól valszeg jobb lesz. A másik problémára pedig, szerintem gyenge lehet az aksi.
2021. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint az autó aksi
2021. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már befújtam neki WD40 el,hátha megoldja, de nem sikerült. Már a kárpiton gondolkozom,hogy esetleg leszedem,de nem tudom,hogy ott előrébb lennék-e.

Azért egy ilyen központi zár nekem bonyolult hisz nem ebbe dolgozok,de lehet csak televan trutyival!?

Olvastam olyanokat is,hogy esetleg a kulcs elkopott?! De szerintem ez hülyeség,akkor az autót se tudnám véleményem szerint indítani.

2021. ápr. 26. 21:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Az akksija igaz nem mai,de most télen -15 fokban 3 mp alatt beindította a motort,akkor nem hiszem,hogy egy ilyen pitiáner kis riasztó hangot nem tudna kiadni.

Mondom az a fura,hogy kicseréltem az elemet a távirányítójában,lezár és nyit rendben,azonban zárásnál 2 hang,nyitásnál 1 hangot adott az elemcsere előtt.

Aztán eltelt így egy hét,egyszer csak zárom és pittyen kettőt,nyitom-zárom és megjavult,mondom de jó. Elmegyek melózni,12 óra múlva megyek oda,nyitom hang meg semmi. Megint nem jó,és ezt csinálja .... :)

Valamit újra kellene neki "tanítani"?!

2021. ápr. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!